ycipk-4kpgiz

Menadżer Małgorzaty Rozenek o jej ciąży. Ciekawy komentarz

Małgorzata Rozenek ma spodziewać się kolejnego dziecka. Nie tylko jej fani są już o tym przekonani. Gwieździe zrobiono zdjęcia przed kliniką in vitro. Stanowisko w sprawie zajął właśnie jej menadżer.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Menadżer Rozenek komentuje doniesienia o ciąży
Menadżer Rozenek komentuje doniesienia o ciąży (ONS.pl)
ycipk-4kpgiz

Pudelek.pl opublikował fotografie Małgorzaty Rozenek, która odwiedzała warszawską klinikę leczenia niepłodności. Wcześniej sama celebrytka podgrzała atmosferę, informując, że lekarz zabronił jej wysiłku fizycznego. Pytana o ciążę, wcale nie zaprzeczyła. Fani gratulują jej za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Portal Party.pl skontaktował się z menadżerem Rozenek, Wiktorem Krajewskim. – Nie będziemy komentować takich informacji. Jeśli Małgorzata będzie chciała zabrać głos w tej sprawie, zrobi to w odpowiednim czasie – powiedział. Nie zdementował plotek o ciąży w stanowczy sposób i tym na pewno nie utnie spekulacji. Być może więc należy zadać inne pytanie: kiedy celebrytka ogłosi radosną nowinę?

Małgorzata Rozenek-Majdan jest mamą dwóch synów. Chłopcy urodzili się dzięki metodzie in vitro. Trzecia ciąża była wielkim marzeniem gwiazdy TVN od czasu ślubu z Radosławem Majdanem.

ycipk-4kpgiz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4kpgiz

ycipk-4kpgiz
ycipk-4kpgiz