Trwa ładowanie...

Miała obsesję na punkcie wujka i była molestowana przez kobietę. Nowe fakty w sprawie śmierci wnuczki Roberta F. Kennedy’ego.

Saoirse Hill Kennedy zmarła w zeszły czwartek z powodu przedawkowania narkotyków. Miała zaledwie 22 lata. Na jaw wychodzą nowe fakty. Dziewczyna miała obsesję na punkcie swojego zmarłego wujka, który tak jak ona przedawkował narkotyki.
Share
Nowe fakty w sprawie śmierci Saoirse Kennedy Hill
Nowe fakty w sprawie śmierci Saoirse Kennedy HillŹródło: Getty Images
d1f7525

Jerry Oppenheimer, autor książki ”Robert F. Kennedy Jr. and the Dark Side of the Dream” wyznał w ”New York Times” że ze wszystkich tragedii jakie dotknęły rodzinę Kennedych najgorsze są depresja oraz uzależnienia. Wnuczka senatora USA zmagała się z obydwoma problemami od kilku lat. Do tragicznej śmierci doszło w posiadłości Kennedych w Massachusetts, gdzie już wcześniej rozgrywało się wiele rodzinnych dramatów. Jak dowiadujemy się z gazety, dziewczyna była zafascynowana zmarłym bratem swojego ojca. Jej fascynacja, a właściwie obsesja, jak przyznaje amerykański pisarz, mogła wiązać się z trudnościami, z jakimi zmagała się młoda kobieta.

Obsesja na punkcie wujka

W ostatnim czasie dziewczyna interesowała się Davidem A. Kennedym i mogła popadać świadomie w te same mroczne problemy, co jej wujek.
David A. Kennedy był czwartym dzieckiem Bobby’ego i Ethel. Podobno miał najlepszą relację ze swoim ojcem ze wszystkich dzieci. Z drugiej strony, według sekretarki Ethel, David był najmniej lubiany przez matkę, był nią zawstydzony.

Na kilka miesięcy przed śmiercią, rodzina dziewczyny starała się znaleźć dla niej szpital, w którym mogłaby udać się na leczenie. Trwało to jednak za długo, w związku z czym nie otrzymała wymaganej pomocy na czas. Saoirse Kennedy Hill Kiedy będąc w liceum, napisała list, w którym przyznała się do swoich problemów związanych z narkotykami i depresją. Dziewczyna wyznała, że była ofiarą przestępstw na tle seksualnym. Jej oprawcą miał być ktoś kogo znała i kochała. Prawdopodobnie była to kobieta, blisko związana z rodem Kennedych. Rodzina nie wypowiada się w tej sprawie, ponieważ chce, by Saoirse spoczywała w pokoju.

d1f7525

Dramat rodziny Kennedy

Tragedie Kennedych, których tak wiele było w przeszłości, z pewnością mają wpływ na młodsze pokolenia rodziny. – Naprawdę wierzę, że problemy emocjonalne mojej ukochanej wnuczki wynikały z morderstwa Bobby’ego i wpływu jakie miał na nią nawet dzisiaj. Codziennie się za nich modlę – wyznała babcia, Ethel Kennedy.

We wtorek odbył się pogrzeb 22-latki. Została pochowana obok swojej zmarłej ciotki, drugiej żony Roberta F. Kennedy’ego.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1f7525

Podziel się opinią

Share
d1f7525
d1f7525