GwiazdyMiała obsesję na punkcie wujka i była molestowana przez kobietę. Nowe fakty w sprawie śmierci wnuczki Roberta F. Kennedy’ego.

Miała obsesję na punkcie wujka i była molestowana przez kobietę. Nowe fakty w sprawie śmierci wnuczki Roberta F. Kennedy’ego.

Miała obsesję na punkcie wujka i była molestowana przez kobietę. Nowe fakty w sprawie śmierci wnuczki Roberta F. Kennedy’ego.
Źródło zdjęć: © Getty Images
07.08.2019 10:33, aktualizacja: 07.08.2019 12:10

Saoirse Hill Kennedy zmarła w zeszły czwartek z powodu przedawkowania narkotyków. Miała zaledwie 22 lata. Na jaw wychodzą nowe fakty. Dziewczyna miała obsesję na punkcie swojego zmarłego wujka, który tak jak ona przedawkował narkotyki.

Jerry Oppenheimer, autor książki ”Robert F. Kennedy Jr. and the Dark Side of the Dream” wyznał w ”New York Times” że ze wszystkich tragedii jakie dotknęły rodzinę Kennedych najgorsze są depresja oraz uzależnienia. Wnuczka senatora USA zmagała się z obydwoma problemami od kilku lat. Do tragicznej śmierci doszło w posiadłości Kennedych w Massachusetts, gdzie już wcześniej rozgrywało się wiele rodzinnych dramatów. Jak dowiadujemy się z gazety, dziewczyna była zafascynowana zmarłym bratem swojego ojca. Jej fascynacja, a właściwie obsesja, jak przyznaje amerykański pisarz, mogła wiązać się z trudnościami, z jakimi zmagała się młoda kobieta.

Obsesja na punkcie wujka

W ostatnim czasie dziewczyna interesowała się Davidem A. Kennedym i mogła popadać świadomie w te same mroczne problemy, co jej wujek.
David A. Kennedy był czwartym dzieckiem Bobby’ego i Ethel. Podobno miał najlepszą relację ze swoim ojcem ze wszystkich dzieci. Z drugiej strony, według sekretarki Ethel, David był najmniej lubiany przez matkę, był nią zawstydzony.

Na kilka miesięcy przed śmiercią, rodzina dziewczyny starała się znaleźć dla niej szpital, w którym mogłaby udać się na leczenie. Trwało to jednak za długo, w związku z czym nie otrzymała wymaganej pomocy na czas. Saoirse Kennedy Hill Kiedy będąc w liceum, napisała list, w którym przyznała się do swoich problemów związanych z narkotykami i depresją. Dziewczyna wyznała, że była ofiarą przestępstw na tle seksualnym. Jej oprawcą miał być ktoś kogo znała i kochała. Prawdopodobnie była to kobieta, blisko związana z rodem Kennedych. Rodzina nie wypowiada się w tej sprawie, ponieważ chce, by Saoirse spoczywała w pokoju.

Dramat rodziny Kennedy

Tragedie Kennedych, których tak wiele było w przeszłości, z pewnością mają wpływ na młodsze pokolenia rodziny. – Naprawdę wierzę, że problemy emocjonalne mojej ukochanej wnuczki wynikały z morderstwa Bobby’ego i wpływu jakie miał na nią nawet dzisiaj. Codziennie się za nich modlę – wyznała babcia, Ethel Kennedy.

We wtorek odbył się pogrzeb 22-latki. Została pochowana obok swojej zmarłej ciotki, drugiej żony Roberta F. Kennedy’ego.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także