Blisko ludziWnuczka Roberta F. Kennedy'ego nie żyje. 22-letnia Saoirse Kennedy Hill przedawkowała

Wnuczka Roberta F. Kennedy'ego nie żyje. 22‑letnia Saoirse Kennedy Hill przedawkowała

Wnuczka Roberta F. Kennedy'ego nie żyje. 22-letnia Saoirse Kennedy Hill przedawkowała
Źródło zdjęć: © Facebook/Getty Images
02.08.2019 09:28

22-letnia wnuczka Roberta F. Kennedy'ego, Saoirse Kennedy Hill, zmarła w czwartek w nocy z powodu przedawkowania narkotyków – poinformował w piątek magazyn "New York Times". Rodzina Kennedych wydała oświadczenie.

Wnuczka Roberta F. Kennedy'ego nie żyje

Saoirse Kennedy Hill, wnuczka Roberta F. Kennedy’ego, młodszego brata Johna F. Kennedy’ego i byłego Prokuratora generalnego Stanów Zjednoczonych, przebywała w domu swojej babci Ethel Kennedy, 91-letniej wdowie po Robercie. To tam została znaleziona w czwartek po południu. Mimo wezwania pogotowia 22-latki nie udało się uratować. Jak donosi dziennik, rodzina wydała oświadczenie, w którym potwierdziła informacje o śmierci Saoirse.

"Nasze serca są zniszczone przez utratę naszej ukochanej Saoirse. Jej życie było pełne nadziei, obietnicy i miłości" – brzmi treść oświadczenia, w którym zacytowano również babcię 22-latki, Ethel Kennedy. 91-latka miała powiedzieć po śmierci wnuczki, że "świat jest dziś trochę mniej piękny".

Śmierć Saoirse Kennedy Hill a klątwa Kennedych

Amerykańskie media po raz kolejny informują o rodzinnej klątwie Kennedych. Prezydent John F. Kennedy i senator Robert F. Kennedy, dziadek Saoirse, zostali zamordowani. Ich brat Joseph P. Kennedy Jr zginął podczas II wojny światowej, a ich siostra Kathleen Cavendish zginęła w katastrofie lotniczej w 1948 r. Syn prezydenta, John F. Kennedy Jr., umarł w 1999 r. podczas katastrofy lotniczej. Na pokładzie samolotu znajdowały się również jego żona i szwagierka.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta