GwiazdyMichał Wiśniewski publikuje urocze zdjęcie nastoletniej córki z najmłodszym synkiem. "Pan Prezes"

Michał Wiśniewski publikuje urocze zdjęcie nastoletniej córki z najmłodszym synkiem. "Pan Prezes"

Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski
Źródło zdjęć: © ONS.pl

09.06.2021 12:36

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Słynny wokalista doczekał się gromadki dzieci. I choć mają różne matki, a Wiśniewski ma obecnie nową partnerkę, wszystkim udaje się tworzyć jedną, wielką patchworkową rodzinę. Niedawno artysta pochwalił się, jak jego najstarsza córka opiekuje się najmłodszym synkiem, Falco.

Lider Ich Troje był żonaty aż pięciokrotnie i doczekał się piątki dzieci o wyjątkowo oryginalnych imionach. Najstarsze są syn Xavier Michał i córka Fabienne Marta (kolejno 19 i 18 lat), które wokalista ma z byłą żoną Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz. Z kolejną, Anną Świątczak doczekał się dwóch córek: Etiennette Anny (15 lat) i Vivienne Vienny (13 lat). Z obecną partnerką, Pauliną poznał się poprzez portal randkowy. Po pięciu miesiącach od zaręczyn pobrali się, a w styczniu tego roku urodził się ich syn, Falco Amadeus.

To wyjątkowy przypadek w świecie celebrytów, bo Michał Wiśniewski utrzymuje dobre relacje z byłymi żonami. Robi to głównie dla dobra dzieci. Okazuje się, że i one dogadują się całkiem nieźle.

Zgrane rodzeństwo

Niedawno Wiśniewski dodał na Instagramie zdjęcie 18-letniej Fabienne, która trzyma w objęciach najmłodszego brata. Opatrzył je podpisem: "Kontuzjowana po koncercie w Płocku Fabienne na wczorajszym wypadzie rodzinnym na kręgle opiekowała się bratem. Sama, z nieprzymuszonej woli. Love U daughter!" - pochwalił się gwiazdor.

Internauci od razu zwrócili uwagę na uroczy napis na koszulce małego Falco - "Pan Prezes". Zachwycają się zarówno maluchem, jak i dorosłą córką artysty. Niektórzy dopatrują się jej podobieństwa do Mandaryny.

A Wy, co myślicie? Do kogo podobna jest bardziej Fabienne - do mamy czy taty?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także