Trwa ładowanie...

Michał Wiśniewski wywołał burzę. "Żony klękały i całowały swojego męża w rękę"

Jeszcze niedawno Michał Wiśniewski deklarował się jako obrońca strajkujących kobiet. Teraz jednak wywołał prawdziwą burzę w sieci. Zamieścił w relacji instagramowej wymowne zdjęcie z dawnej epoki, które okrasił seksistowskim komentarzem. Patrząc na wcześniejsze działanie Wiśniewskiego, trudno zrozumieć, dlaczego wokalista zdecydował się na podobny krok.
Share
Michał Wiśniewski przesadził wrzucając zdjęcie z epoki.
Michał Wiśniewski przesadził wrzucając zdjęcie z epoki.Źródło: AKPA
d187bzf

Michał Wiśniewski publicznie poparł Ogólnopolski Strajk Kobiet i nawet razem ze swoimi starszymi dziećmi pojawił się na manifestacji. Sam wokalista przyznawał, że jest dumny ze swoich pociech, ale to, co zrobił ostatnio, może się nie spodobać uczestniczkom protestów.

Wiśniewski przesadził w swojej relacji

Kilka tygodni temu Wiśniewski napisał wulgarną piosenkę o prezesie Kaczyńskim, w której w dobitny sposób wyjaśnił, co sądzi o partii rządzącej i wspomnianym polityku. Wydawało się, że lider Ich Troje naprawdę wykazuje solidarność z kobietami i popiera ich postulaty. Niestety jedna z jego ostatnich relacji zamieszczona na Instagramie kompletnie temu przeczy i trudno uznać, że to jest przekorna prowokacja.

d187bzf

Piosenkarz zamieścił zdjęcie z dawnej epoki, na której widać, jak kobiety w domowych sukniach klękają przed swoimi mężami. Wiśniewski dopisał:

"W epoce wiktoriańskiej jedną z tradycji podczas świąt Bożego Narodzenia było przeproszenie swojego męża za przewinienia i grzechy popełnione podczas całego roku. Żony klękały i całowały swojego męża w rękę obiecując poprawę" - czytamy pod fotografią.

Sprawdź: Książka o seksie? Można ją dostać u samego Rydzyka 

Być może piosenkarz początkowo nie miał niczego złego na myśli, ale zważywszy na okoliczności, które dzieją się wokół, trudno przyjąć do porządku dziennego taką postawę. Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. W sieci zaczęły pojawiać się wpisy sugerujące, że "żart" Wiśniewskiego jest po prostu nie na miejscu i obrzydliwy. Na wokaliście nie zostawiono suchej nitki – zarówno kobiety, jak i mężczyźni skrytykowali relację.

d187bzf

Jedna z internautek zauważyła, że "współcześni zapominają, że wcześniej faceci byli zobowiązani zapewnić dobry byt kobiecie, których jedyną pracą było utrzymanie domu. A zauważyłam, że wielu chłopów chce mieć pracującą żonę i w domu i w pracy" - czytamy.

Wystarczyłoby, żeby wokalista, wstawiając takie zdjęcie, zamieścił stosowny komentarz, by nikt nie zakładał mu złych intencji.

Przeczytaj: Zdjęcia obiegły sieć. William i Kate mieli nie przestrzegać obostrzeń 

Zobacz także: Amerykanka trafiła do więzienia, bo złamała zasady kwarantanny. Rodzina błaga o pomoc 

  Instagram.com @m_wisniewski1972
Źródło: Instagram.com @m_wisniewski1972

Część medyków nie chce się szczepić? Ireneusz Szafraniec mówi o ich podejściu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d187bzf

Podziel się opinią

Share
d187bzf
d187bzf