Mieszkała w przyczepie z pięciorgiem dzieci. Mówi, jak się teraz czuje

Mieszkała w przyczepie z pięciorgiem dzieci. Mówi, jak się teraz czuje

Tori Spelling pochwaliła się nowym zdjęciem
Tori Spelling pochwaliła się nowym zdjęciem
Źródło zdjęć: © Contributor, Getty Images | Bauer-Griffin, MediaPunch
10.11.2023 14:37, aktualizacja: 17.01.2024 14:10

Niedawno o Tori Spelling znów zrobiło się głośno. Wszystko przez pojawiające się w mediach informacje o tym, że wraz z pięciorgiem dzieci zamieszkała w przyczepie kempingowej. Aktorka przerwała milczenie w mediach społecznościowych.

Tori Spelling zasłynęła rolą w "Beverly Hills 90210". Nie wszyscy wiedzą, że jej ojcem był znany reżyser i producent filmowy, Aaron Spelling. Zresztą to właśnie on był pomysłodawcą kultowego serialu, w którym wystąpiła jego córka. Niestety w ostatnich latach aktorka boryka się z problemami finansowymi.

Tori Spelling pochwaliła się nowym zdjęciem

W czerwcu Dean McDermott, czyli mąż aktorki, opublikował post, w którym poinformował o ich rozstaniu. Niedługo potem paparazzi przyłapali Tori Spelling w przyczepie kempingowej, w której mieszkała wraz z dziećmi.

Wówczas zarówno jej matka, jak i znajomi nie ukrywali, że martwią się o jej stan psychiczny oraz finanse. W końcu na utrzymaniu miała piątkę dzieci, które nie były przyzwyczajone do mieszkania w tak trudnych warunkach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Po wielu miesiącach spekulacji, aktorka właśnie zabrała głos na Instagramie.

"Wierzę, że zawsze trzeba patrzeć w przyszłość i zwracać uwagę na nagrodę… Ale dziś rano zrobiłam sobie przerwę na refleksję. Ważne jest, aby raz na jakiś czas spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie, jak daleko zaszłaś i jaką naprawdę jesteś twardzielką" - napisała gwiazda.

Przy okazji Spelling pochwaliła się również nowym zdjęciem. Aktorka zaprezentowała się fanom bez grama makijażu.

"Nie przestawaj szerzyć miłości! Masz tak potężne światło, że świat potrzebuje więcej dobroci, którą promieniujesz!";
"Naprawdę miałaś wiele przeciwności w swoim życiu, ale zawsze pozostawałaś bardzo pozytywna. Nie pozwól nigdy temu światłu zgasnąć. Twoje dzieci powinny być z Ciebie bardzo dumne" - komentowali jej fani.

Burzliwe życie Tori Spelling

W 2006 roku Tori Spelling wyszła za mąż za kanadyjskiego aktora Deana McDermotta, z którym doczekała się piętki dzieci. Niestety ich związek od początku nie układał się po jej myśli.

Przez lata mąż miał dopuszczać się licznych zdrad, które za każdym razem Spelling mu wybaczała. Mężczyzna swoje postępowanie usprawiedliwiał tym, że jest seksoholikiem. Wydawać by się mogło, że nic nie jest w stanie doprowadzić do ich rozstania. W czerwcu aktor poinformował jednak o końcu ich małżeństwa.

Tori Spelling przeprowadziła się wówczas z dziećmi do samochodu kempingowego. Jak podają amerykańskie media, gwiazda nie była w stanie opłacić wynajmu mieszkania. Nie jest bowiem tajemnicą, że aktorka od lat borykała się z problemami finansowymi.

Gwiazda "Beverly Hills 90210" nie chciała także prosić o pomoc swoich bliskich. Matka aktorki wyznała, że o całej sytuacji dowiedziała się z mediów.

Szybko okazało się jednak, że wyprowadzka z rezydencji w Los Angeles miała również drugie dno. Według portali plotkarskich w domu gwiazdy wykryto pleśń, która miała ogromny wpływ na zdrowie domowników. Aktorka postanowiła nie ryzykować i zmieniła lokum.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl