Trwa ładowanie...
d34fsyn

Miriam Shaded zatakowana przez hejtera. Po chwili był zmuszony usunąć konto na Facebooku

Miriam Shaded, rozpoznawalna na całym świecie aktywistka i obrończyni praw człowieka została zaatakowana słownie przez mężczyznę za pośrednictwem portalu społecznościowego. Jednak po chwili hejter przeprosił.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miriam Shaded zatakowana przez hejtera. Po chwili był zmuszony usunąć konto na Facebooku
(Forum)
d34fsyn

Prezeska fundacji Estera opublikowała na swoim koncie na Facebooku szokujące wiadomości, jakie otrzymała od pewnego mieszkańca Płocka. "Żebyś zdechła, ty k…o je…na, nic nie warta szm..o. Mieszkasz w Warszawie, to ciekawe. Szkoda tylko, że z mordy nie jesteś podobna do zwykłego ciapaka" – napisał w wiadomości mężczyzna.

Facebook.com

Internauci nie kryli oburzenia, a Miriam Shaded pytała – Co mam robić? Takie sprawy są nie do ścignięcia bez udostępnienia info[rmacji] o użytkowniku policji – pisała.

d34fsyn

– Wiem, że jakiś facet został skazany za mniej obraźliwe słowa w komentarzu na YouTube... a tutaj na jego profilu masz miejscowość oraz imię i nazwisko – tłumaczył jeden z komentujących.

Niedługo po nagłośnieniu sprawy, działaczka opublikowała kolejne wiadomości od hejtera. Okazało się, że tym razem zawierają przeprosiny. – Sebastian przeprosił. Mam nadzieję, że już nigdy nie będzie tak się zachowywał wobec żadnych kobiet. Ja mu wybaczam, nie marnujcie czasu na robienie mu krzywdy – zaapelowała Miriam Shaded.

Facebook.com
Facebook.com

W prywatnej wiadomości mężczyzna przyznał, że spotkał się z ogromną falą krytyki za swoje słowa. Wiadomości, które zaczął otrzymywać, było tak wiele, że musiał usunąć konto na Facebooku. – Czy możemy porozmawiać, bardzo panią o to proszę, bo chcę to już zakończyć. Źle zrobiłem i to jest moja wina, nie powinienem tak się zwracać do pani i to jest mój błąd, przepraszam – napisał do prezeski fundacji.

d34fsyn

Miriam Shaded o internetowym hejcie

d34fsyn

Podziel się opinią

Share

d34fsyn

d34fsyn