ModaMłody projektant z Katowic podbija świat mody. Rozmowa z Bartkiem Pilawskim

Młody projektant z Katowic podbija świat mody. Rozmowa z Bartkiem Pilawskim

Młody projektant z Katowic podbija świat mody. Rozmowa z Bartkiem Pilawskim
Źródło zdjęć: © Instagram.com
Marta Dragan

16.11.2017 16:33, aktual.: 17.11.2017 18:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bartosz Pilawski, młody projektant pochodzący z Katowic, stawia na nowatorskie, odważne i jednocześnie eleganckie projekty. Na swoją pracownię wybrał Fabrykę Porcelany w Katowicach. W rozmowie z nami projektant zdradził, skąd wzięło się u niego zainteresowanie modą i jakie jest jego największe marzenie.

- Zależy mi na tym, aby moi odbiorcy mieli ode mnie projekty nie tylko piękne, ale również funcjonalne, niezależnie od okazji ich ubrania. Moda to świat, który pochłonął mnie już bardzp dawno. To, co będę projektował, będzie spojrzeniem oczami ludzi, dla których szyję - mówi o sobie Bartek Pilawski.

Młody projektant z Katowic podbija świat mody w ekspresowym tempie. 19 października w Forcie Mokotów, podczas wielkiego pokazu mody zorganizowanego przez Radio Kolor, Bartek zadebiutował ze swoją pierwszą kolekcją First Show. My mieliśmy okazję oglądać jego projekty na KTW Fashion Week w Katowicach. Kreacje Pilawskiego to kwintesencja kobiecości, odwagi i bezkompromisowości w stylu glamour.

Jaka jest kobieta Bartka Pilawskiego i jakie będą jego kolejne kolekcje? Na te i inne pytania, projektant odpowiedział nam podczas krótkiej rozmowy na bacstage'u KTW Fashion Week.
Zobacz też: Pierwsza edycja KTW Fashion Week za nami!
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także