Trwa ładowanie...

Młody projektant z Katowic podbija świat mody. Rozmowa z Bartkiem Pilawskim

Bartosz Pilawski, młody projektant pochodzący z Katowic, stawia na nowatorskie, odważne i jednocześnie eleganckie projekty. Na swoją pracownię wybrał Fabrykę Porcelany w Katowicach. W rozmowie z nami projektant zdradził, skąd wzięło się u niego zainteresowanie modą i jakie jest jego największe marzenie.

Share
Młody projektant z Katowic podbija świat mody. Rozmowa z Bartkiem Pilawskim
Źródło: Instagram.com
d143qml

- Zależy mi na tym, aby moi odbiorcy mieli ode mnie projekty nie tylko piękne, ale również funcjonalne, niezależnie od okazji ich ubrania. Moda to świat, który pochłonął mnie już bardzp dawno. To, co będę projektował, będzie spojrzeniem oczami ludzi, dla których szyję - mówi o sobie Bartek Pilawski.

Młody projektant z Katowic podbija świat mody w ekspresowym tempie. 19 października w Forcie Mokotów, podczas wielkiego pokazu mody zorganizowanego przez Radio Kolor, Bartek zadebiutował ze swoją pierwszą kolekcją First Show. My mieliśmy okazję oglądać jego projekty na KTW Fashion Week w Katowicach. Kreacje Pilawskiego to kwintesencja kobiecości, odwagi i bezkompromisowości w stylu glamour.

Jaka jest kobieta Bartka Pilawskiego i jakie będą jego kolejne kolekcje? Na te i inne pytania, projektant odpowiedział nam podczas krótkiej rozmowy na bacstage'u KTW Fashion Week.
Zobacz też: Pierwsza edycja KTW Fashion Week za nami!
Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d143qml

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d143qml
d143qml