ycipk-r9ybb0

Mokasyny księcia George'a z pierwszego dnia szkoły znikają ze sklepu z prędkością światła. Rośnie nowy trendsetter?

Pierwszy dzień księcia George'a w szkole zapisał się w już w historii brytyjskiej rodziny królewskiej. Zdjęcia chłopca ubranego w szkolny mundurek obiegły internet wzdłuż i wszerz. Teraz fani mody analizują poszczególne elementy jego stylizacji. Jak się okazało, syn Kate i Williama kolejny raz stał się wyrocznią mody. Na punkcie jego eleganckich mokasynów oszalały matki pragnące, aby ich dzieci wyglądały jak mały książę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Książę George wyznacza trendy
Książę George wyznacza trendy (Getty Images)
ycipk-r9ybb0

Książę George pierwszego dnia szkoły ubrany był w błękitną koszulę, granatowo-czerwony sweterek z dekoltem w serek, krótkie spodenki przed kolano, skarpetki i mokasyny, o których jest już głośno. Informację o tym, skąd pochodzą buty, opublikował blog "What Kate's Kids Wore" nazajutrz po rozpoczęciu roku szkolnego. W celu zweryfikowania przypuszczeń, administratorzy bloga skontaktowali się z hiszpańską marką Pisamonas i zapytali, czy rzeczywiście książę nosił ich buty. "W oparciu o nasze ostatnie zamówienia, jesteśmy przekonani, że tak" - brzmiała odpowiedź pracowników Pisamonas.

Getty Images
Podziel się

Skórzane mokasyny kosztują 38,95 funtów, czyli ok. 182 złotych. Marka Pisamonas określiła je jako "klasyczne i eleganckie mokasyny, najwyższej jakości, łatwe do stylizowania". Błyszczące buty idealnie dopasowane do reszty stylizacji księcia George'a, najwyraźniej spodobały się mamom, bo dosłownie w mgnieniu oka znikają ze sklepu. Jeżeli również wam przypadły do gustu, to spieszcie się, bo zostało jedynie kilka rozmiarów. To oznacza, że mały książę, będący trzecią osobą w linii sukcesji do brytyjskiego tronu, kolejny raz wywołał wzrost sprzedaży i wyznaczył trendy w modzie dziecięcej.

ycipk-r9ybb0
Getty Images
Podziel się

Z podobnym entuzjazmem spotkała się koszula w kratkę, którą miał na sobie podczas wizyty w Polsce. Zaledwie 24 godziny od pojawienia się pierwszych zdjęć George'a w Warszawie - produkt był już niedostępny. Również koszula w błękitno-białe paski z tegorocznego oficjalnego zdjęcia chłopca z okazji 4. urodzin szybko wyprzedała się ze sklepu Amaia. Książę staje się nowym trendsetterem. Czy kupilibyście dla swoich dzieci, któreś ze wspomnianych ubrań księcia George'a?

Zobacz też: Dziecięce marzenia o aktorstwie

ycipk-r9ybb0
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-r9ybb0

ycipk-r9ybb0
ycipk-r9ybb0