GwiazdyMonica Bellucci z córką na okładce "Vogue". Założyły takie same sukienki

Monica Bellucci z córką na okładce "Vogue". Założyły takie same sukienki

Monica Bellucci
Monica Bellucci
Źródło zdjęć: © Getty Images | Dominique Charriau
oprac. KSA

06.07.2021 07:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Monica Bellucci jest dumna ze swojej najstarszej córki, która jeszcze nie jest pełnoletnia, a już podbija świat mody. Deva współpracuje m.in. z marką Dolce&Gabbana, a teraz pojawiła się na okładce tzw. biblii mody.

Monica Bellucci to niewątpliwie jedna z największych włoskich gwiazd kina. Aktorka w latach 90. związała się z francuskim aktorem Vincentem Casselem, z którym ma dwie córki. Starszą Devę i młodszą Leonie.

Nietuzinkowa uroda

Deva Cassel będzie w tym roku świętować swoje 17. urodziny, ale już ma na swoim koncie większe sukcesy niż niejedna starsza modelka. Nic dziwnego, dziewczyna odziedziczyła nietuzinkową urodę po matce i zachwyca projektantów swoim wdziękiem.

Dom mody Dolce&Gabbana zaproponował jej udział w reklamie ich perfum, a z kolei Valentino czy Prada zaangażowali 17-latkę do swoich pokazów mody.

Deva Cassel może wpisać do swojego portfolio pojawienie się na okładkach zdjęciowych branżowych pism. Dziewczyna miała już sesję dla "Elle" czy "Harper's Bazaar". Teraz przyszedł czas na najbardziej kultowej pismo, czyli "Vogue".

Włoskie wydanie magazynu zorganizowało nietypową sesję zdjęciową. Na okładce pojawiła się nie tylko Deva Cassel, ale również jest matka. Obie mają na sobie eleganckie sukienki od Dolce&Gabbana, ale to Deva zajmuje centralne miejsce na okładce.

Obecność sławnej matki obok rozpoczynającej swoją karierę córki, sprawia, że fotografia jest nietuzinkowa i z pewnością przejdzie do historii świata mody. Ponadto widać, że 56-letnia Monica i Deva mają świetne relacje, a nastolatka może liczyć na pełne wsparcie mamy.

Wiele wskazuje, że dziewczyna z czasem przebije się do czołówki modelek robiących międzynarodową karierę.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także