ycipk-2ww55h

Monika Janowska na premierze "Bożego Ciała". Botki w gwiazdki to hit

Monika Janowska była rozpromieniona na premierze "Bożego Ciała" w reżyserii Jana Komasy. Uwagę zwracała stylizacji żony Roberta Janowskiego, a zwłaszcza botki z gwiazdkami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Monika Janowska i Robert Janowski na premierze "Bożego Ciała"
Monika Janowska i Robert Janowski na premierze "Bożego Ciała" (East News)
ycipk-2ww55h

Monika Janowska i jej mąż byli jednymi z licznych gości premiery "Bożego Ciała". Obraz opowiadający historię chłopaka z poprawczaka udającego księdza jest polskim kandydatem do Oscara. Główną rolę gra w nim hipnotyzujący Bartosz Bielenia. Nic dziwnego, że film przyciągnął Janowską. Żona byłego prowadzącego "Jaka to melodia?" postawiła na klasykę - na jej stylizację składały się biała koszula, trencz i zwykłe dżinsy. Nie było nudno dzięki odkrywającym kostki czarnym botkom w białe gwiazdki.

Monika Janowska - "Boże Ciało"

ycipk-2ww55h

Botki Janowskiej nie stanowiły jedynego mocnego elementu jej ubioru. Kobieta stanęła przed fotoreporterami w okularach przeciwsłonecznych. Uśmiechnięta czekała na pokaz filmu. Kilka dni wcześniej zrobiło się o niej głośno z innego powodu. Po tym, jak Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała wpis na Instagramie, Janowska skusiła się na komentarz. Dziennikarka prosiła o chwilę spokoju i niepublikowanie fałszywych informacji po śmierci jej męża.

East News
Podziel się
ycipk-2ww55h

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak zbierać grzyby? Ekspert wyjaśnia, gdzie popełniamy błąd

Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne

ycipk-2ww55h

ycipk-2ww55h
ycipk-2ww55h