WP

Katarzyna Kalicińska zdradza szczegóły małżeństwa z Robertem Janowskim

Książka Katarzyny Kalicińskiej, byłej żony Roberta Janowskiego, właśnie trafiła na rynek. – Wielokrotnie znajomi mówili mi, że moje życie to materiał na książkę, więc proszę... – powiedziała producentka. Fani czekają na pikantne szczegóły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski rozwiódł się z Katarzyną Kalicińską w 1994 roku
Robert Janowski rozwiódł się z Katarzyną Kalicińską w 1994 roku (East News)
WP

Katarzyna Kalicińska o szczegółach życia z Robertem Janowskim

51-letnia Katarzyna Kalicińska jest byłą żoną Roberta Janowskiego. Producentka promuje właśnie książkę "A miało być tak pięknie" , która oparta jest na jej życiu. Zdradza w niej szczegóły swojego małżeństwa.

Była żona Janowskiego napisała powieść razem ze swoją ciotką pisarką Małgorzatą Kalicińską. Co prawda imiona bohaterów zostały zmienione, ale wiele osób tłumaczy, że to tylko przykrywka.

– Wielokrotnie znajomi mówili mi, że moje życie to materiał na książkę, więc proszę... jest. Nie o wszystkich mogłam jednak napisać wprost, ale naprawdę nietrudno zgadnąć, kto jest kim w tej opowieści i co jest prawdą, a co fikcją literacką – powiedziała producentka w rozmowie z "Super Expressem".

WP

– To rewelacyjna książka, nie powstałaby, gdyby nie życie. Ja prosiłam, by nie zmieniano mojego imienia, bo nie mam nic do ukrycia. Byłam świadkiem tej historii – tłumaczyła tabloidowi Beata Harasimowicz, która razem z Kalicińską zaczynała karierę w TVP.

Robert Janowski był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma syna Makarego. Z małżeństwa z Katarzyną Dańską ma dwie córki: Anielę i Tolę. Od 14 września 2013 jest żonaty z Moniką Głodek.

Źródło: "Super Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP