Trwa ładowanie...
holderName

Katarzyna Kalicińska zdradza szczegóły małżeństwa z Robertem Janowskim

Książka Katarzyny Kalicińskiej, byłej żony Roberta Janowskiego, właśnie trafiła na rynek. – Wielokrotnie znajomi mówili mi, że moje życie to materiał na książkę, więc proszę... – powiedziała producentka. Fani czekają na pikantne szczegóły.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Robert Janowski rozwiódł się z Katarzyną Kalicińską w 1994 roku
Robert Janowski rozwiódł się z Katarzyną Kalicińską w 1994 roku (East News)
holderName

Katarzyna Kalicińska o szczegółach życia z Robertem Janowskim

51-letnia Katarzyna Kalicińska jest byłą żoną Roberta Janowskiego. Producentka promuje właśnie książkę "A miało być tak pięknie" , która oparta jest na jej życiu. Zdradza w niej szczegóły swojego małżeństwa.

Była żona Janowskiego napisała powieść razem ze swoją ciotką pisarką Małgorzatą Kalicińską. Co prawda imiona bohaterów zostały zmienione, ale wiele osób tłumaczy, że to tylko przykrywka.

holderName

– Wielokrotnie znajomi mówili mi, że moje życie to materiał na książkę, więc proszę... jest. Nie o wszystkich mogłam jednak napisać wprost, ale naprawdę nietrudno zgadnąć, kto jest kim w tej opowieści i co jest prawdą, a co fikcją literacką – powiedziała producentka w rozmowie z "Super Expressem".

– To rewelacyjna książka, nie powstałaby, gdyby nie życie. Ja prosiłam, by nie zmieniano mojego imienia, bo nie mam nic do ukrycia. Byłam świadkiem tej historii – tłumaczyła tabloidowi Beata Harasimowicz, która razem z Kalicińską zaczynała karierę w TVP.

Robert Janowski był trzykrotnie żonaty. Jego pierwszą żoną była Katarzyna Kalicińska-Goczał, z którą ma syna Makarego. Z małżeństwa z Katarzyną Dańską ma dwie córki: Anielę i Tolę. Od 14 września 2013 jest żonaty z Moniką Głodek.

Źródło: "Super Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

holderName

Podziel się opinią

Share
holderName
holderName