ycipk-1z2n5z

Monika Zamachowska świętuje urodziny syna. Tomasz skończył 18 lat

Syn Moniki Zamachowskiej skończył 18 lat. Okazuje się, że chłopak zamierza pójść w ślady ojca i planuje zostać pilotem. "Kocham Cię, synku, leć wysoko!" – pisze prezenterka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Zamachowska ma dwoje dzieci
Monika Zamachowska ma dwoje dzieci (ONS.pl)
ycipk-1z2n5z

Monika Zamachowska ma 47 lat. Gwiazda była trzykrotnie zamężna. Owocem jej drugiego małżeństwa ze szkockim pilotem jest dwoje dzieci – Tomasz David Malcolm oraz Zofia Zamachowska.

Okazuje się, że syn prezenterki skończył już 18 lat. Z tej okazji jego mama udostępniła na swoim koncie na Instagramie post, w którym pochwaliła się osiągnięciami nastolatka. Wszystko wskazuje na to, że chłopak planuje pójść w ślady swojego ojca.

ycipk-1z2n5z

"Ten młody, piękny człowiek, mój syn, kończy dziś 18 lat. Już wiem, że dostał stypendium na kurs szybowcowy w Anglii, więc za chwilę, całkiem dosłownie, oderwie się od ziemi i ode mnie. Bardzo dziwne uczucia mi dzisiaj towarzyszą: strach, miłość, niedowierzanie, zagubienie. Ale przeważa jednak duma. Kocham Cię, synku, leć wysoko!" – czytamy.

Wszystko wskazuje na to, że zainteresowania syna Zamachowskiej są jednak dużo szersze. Nastolatek, który wkrótce rozpocznie kurs pilotażu ma na koncie również przygody z aktorstwem. Chłopak pojawił się m.in. w serialu "Szkoła".

ycipk-1z2n5z

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1z2n5z

ycipk-1z2n5z
ycipk-1z2n5z