Trwa ładowanie...

Mściwe znaki zodiaku. Gdy podpadniesz, nie popuszczą

Nie potrafią puścić urazy płazem. Pamiętają, kto i w jaki sposób je skrzywdził, jednak zamiast się załamywać, skrupulatnie planują zemstę. Nie wystarczy odpłacić się pięknym za nadobne. Oto znaki, które w akcie zemsty muszą zranić o wiele boleśniej.

Najbardziej mściwe znaki zodiakuNajbardziej mściwe znaki zodiakuŹródło: Getty Images, fot: MAHIR UYSAL
d2un54i
d2un54i

Podobno mściwość niczego nie leczy ani nie naprawia krzywdy. Dla tych znaków nie ma to jednak znaczenia, bo odwet jest dla nich kwestią dumy. Nie potrafią zapomnieć, dopóki nie odpowiedzą krzywdzicielom w dokładnie taki sam sposób… Albo mocniej. Poniżej opisujemy trzy znaki, które pielęgnują w sobie urazę. Lepiej się im nie narażać, bo sprowokowane na pewno zaplanują krwawą zemstę.

Baran wybucha nagle i gwałtownie

Patronem Barana jest wojowniczy Mars, zatem nic dziwnego, że nie przyjmuje ciosów w pokorze. Osoby urodzone w tym znaku słyną z gwałtowności i wybuchowego charakteru, są też z natury wyjątkowo porywcze. Baran nie zapomina doznanych krzywd i bardzo często odpowiada na nie natychmiast – wybucha niczym bomba. Jednak jeśli nie ma możliwości zemścić się od razu, potrafi uzbroić się w cierpliwość.

To, że w pierwszej chwili zachował spokój, nie znaczy, że odpuścił. Po prostu na jego liście znalazł się kolejny wróg, który musi poczekać na swoją kolej. Baran wyznaje zasadę "oko za oko", więc nigdy nie zapomina.

Bliźnięta planują wyrafinowaną zemstę

To jeden z najbardziej zawziętych znaków w całym zodiaku, więc trudno sobie wyobrazić, aby przeszedł do porządku dziennego nad jakąkolwiek zniewagą. Bliźnięta są egocentryczne, wręcz w sobie zakochane, dlatego nigdy nie zapomną krzywdy, którą ktoś im wyrządził. Podczas planowania odwetu wykazują się zaskakującą dla tak kapryśnego znaku cierpliwością oraz… kreatywnością.

d2un54i

Nie wystarczy im zemsta równa krzywdzie, muszą zranić o wiele bardziej. Będą snuć śmiałą intrygę, kłamać i manipulować, dopóki nie osiągną swojego celu. A ich wróg do ostatniej chwili pozostanie w błogiej nieświadomości.

Koziorożec zmrozi siłą swojej nienawiści

Przedstawiciele tego znaku charakteryzują się chłodnym usposobieniem, nie pozwalają, aby rządziły nimi emocje. Ich nastawienie zmienia się jednak o 180 stopni, gdy ktoś zawiedzie ich oczekiwania lub zrani. Koziorożec nigdy nie daje drugiej szansy ani nawet okazji do wytłumaczenia swojego zachowania. Odcina od siebie takich ludzi niczym zbędny balast – i nigdy się nie waha.

Jego najczęstszą odpowiedzią na urazę jest chłód, jednak czasem, gdy ktoś zrani go dostatecznie mocno, Koziorożec planuje brutalną zemstę. Zwykle taką, która ośmieszy wroga albo… uderzy w jego portfel.

d2un54i

Zapraszamy na grupę FB – #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2un54i
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2un54i