ycipk-2tjhsg

Musimy dłużej czekać na "Inferno"

Fani zagadek Dana Browna i profesora Roberta Langdona na ekranizację "Inferno" będą musieli poczekać o rok dłużej niż pierwotnie planowano.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Musimy dłużej czekać na "Inferno"
(ONS.pl)
ycipk-2tjhsg

Fani zagadek Dana Browna i profesora Roberta Langdona na ekranizację "Inferno" będą musieli poczekać o rok dłużej niż pierwotnie planowano. Jeszcze niedawno wytwórnia Sony Pictures informowała, że film trafi na ekrany już w grudniu 2015 roku. W najnowszych planach datę tę zmieniono niemal o rok - aż na 14 października 2016 roku. Powodów jest kilka.

Grudzień 2015 roku ma w kinach należeć przede wszystkim do nowych "Gwiezdnych wojen", czyli filmu "Star Wars: Episode VII". Poza tym opóźniają się trochę same zdjęcia do "Inferno". Wystartować mają najwcześniej w kwietniu 2015.

Na razie główny gwiazdor produkcji - Tom Hanks - jest zajęty pracą nad niezatytułowanym jeszcze thrillerem o czasach zimnej wojny.

ycipk-2tjhsg

Za kamerą "Inferno" stanie Ron Howard. Produkcją pokieruje Brian Grazer. Nad scenariuszem czuwa David Koepp. Zdjęcia powstaną we Włoszech.

Przypomnijmy, że w "Inferno" Robert Langdon, światowej sławy specjalista w dziedzinie symboli, budzi się w zupełnie obcym miejscu w szpitalnym łóżku. Nie pamięta, jak i dlaczego znalazł się w szpitalu, ani skąd się wziął tajemniczy przedmiot, który znajduje w swojej marynarce. Nie ma jednak czasu na rozmyślania. Ledwie odzyskuje przytomność, już ktoś usiłuje go zabić. W pośpiechu opuszcza szpital w towarzystwie młodej lekarki. Ścigany przez wrogów przemierza uliczki Florencji, próbując rozwikłać tajemniczą zagadkę. Podąża śladem wskazówek zawartych w słynnym poemacie Dantego.

Hanks wcielił się w specjalistę od symboli już wcześniej dwukrotnie - w filmach "Kod Da Vinci" i "Anioły i demony", które oparte były na powieściach Dana Browna.

Powieść "Inferno" ukazała się w maju 2013 roku.

ycipk-2tjhsg

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Tom Hanks podąża za wskazówkami Dantego*

* Film z Tomem Hanksem będzie serialem*

ycipk-2tjhsg

* Tom Hanks kocha "Doktora Who"*

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2tjhsg

ycipk-2tjhsg
ycipk-2tjhsg