Trwa ładowanie...

Myszka Minnie na Londyńskim Tygodniu Mody

Najstarsza Disneyowska ikona mody wraca na salony. Mowa tu oczywiście o kultowej Myszce Minnie, która stała się główną bohaterką planowanej we wrześniu wystawy w Londynie. Słynną postać z kreskówki będziemy mogli podziwiać przy okazji zbliżającej się edycji London Fashion Week.

Share
Myszka Minnie na Londyńskim Tygodniu Mody
Źródło: East News
d2yydzb

Celem ekspozycji jest pokazanie, w jaki sposób Minnie wpływała na modę od lat 30. do współczesności. Zostaną na niej zaprezentowane znane zdjęcia gwiazd, a wśród nich portret Madonny w opasce z uszami ikonicznej Minnie Mouse w obiektywie fotografa Herba Rittsa oraz okładki „LOVE Magazine” z jesienno-zimowego wydania 2013.

Kuratorką wystawy jest Georgia May Jagger, modelka, której zdjęcia również pojawią się na ekspozycji „Minnie: Style Icon”.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani organizacją wystawy dedykowanej postaci Myszki Minnie” – powiedziała Caroline Rush, dyrektor British Fashion Council. „Ekspozycja stara się pokazać, w jaki sposób popkultura może inspirować modę i dlaczego londyńska scena mody to idealne miejsce do tworzenia nowych i kreatywnych projektów. Moda potrafi być bardzo poważna, ale powinna być także zabawą, dlatego wystawa świetnie pasuje do naszego oficjalnego harmonogramu” – dodała.

d2yydzb

Ekspozycja będzie otwarta od 18 do 20 września w londyńskim klubie Blacks. Bilety są darmowe i dostępne od 1 września – żeby je zdobyć, wystarczy zarejestrować się na stronie blacksclub.com.

(fot. LOVE Magazine)
Źródło: (fot. LOVE Magazine)
d2yydzb

Podziel się opinią

Share
d2yydzb
d2yydzb