Blisko ludziNa miesiąc przerwali staranie się o dziecko. Powód może wydawać się śmieszny

Na miesiąc przerwali staranie się o dziecko. Powód może wydawać się śmieszny

Rodzice chcą, by ich dziecko było spod konkretnego znaku zodiaku
Rodzice chcą, by ich dziecko było spod konkretnego znaku zodiaku
Źródło zdjęć: © Pexels

17.12.2021 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wiele osób wierzy, że znaki zodiaku warunkują konkretne cechy charakteru, predyspozycje czy podejście do życia. To dlatego niektóre pary starają się o poczęcie w danym terminie tak, aby ich dziecko było spod pożądanego przez nich znaku zodiaku.

Dla wielu osób to, spod jakiego znaku zodiaku jesteś, stanowi bardzo istotną kwestię. Niektórzy nawiązując nowe znajomości, pytają nie tylko o pracę czy zainteresowania, ale również o znak zodiaku. Wierzą bowiem, że istnieją zestawienia znaków zodiaku, które idealnie do siebie pasują, podczas gdy inne nie będą się dobrze dogadywać. Jak się okazuje, na tę kwestię zwracają uwagę także pary, które planują założyć rodzinę i starają się o poczęcie dziecka w konkretnym terminie. Wszystko po to, by było spod odpowiedniego znaku zodiaku. 

Starają się o dziecko w konkretnym terminie

Historie takich osób opisał portal vine.com. Jedną z nich jest 30-letnia Mackenzie Warren, która wraz z mężem chciała, by ich pierwsze dziecko było zodiakalnym Skorpionem. Dlatego zawsze w okresie, gdy mieli szansę na poczęcie dziecka spod tego znaku, rezygnowali z antykoncepcji. Niestety ich córka urodziła się nieco wcześniej jako zodiakalna Waga. Z kolei staranie się o drugie dziecko opóźnili o miesiąc, by nie narazić się na spłodzenie dziecka spod znaku Ryb. 

Z kolei Kimberly Miller była w ciąży, która miała mieć swoje rozwiązanie w terminie na granicy dwóch znaków – Panny i Lwa. Jako że jej matka była zodiakalną Panną, przez co obsesyjną perfekcjonistką, Kimberly chciała oszczędzić swojemu dziecku powielania tego losu. W tym celu próbowała różnych naturalnych metod, by wywołać wcześniejszy poród i urodzić bardziej "wyluzowanego" zodiakalnego Lwa. 

Przyszli rodzice chcą mieć kontrolę

Specjaliści twierdzą, że pary starają się o dziecko spod konkretnego znaku zodiaku, ponieważ w ten sposób mają wrażenie większej kontroli. Decyzja o założeniu rodziny jest dla wielu stresująca, a przyszli rodzice chcą po prostu wszystkiego co najlepsze dla swojego potomka. Zdaniem wielu znak zodiaku może mieć wpływ na jego los.  

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także