Trwa ładowanie...
dfhw713
Materiał Partnera
Moda

Na paryskim tygodniu mody. Polskie gwiazdy korespondentkami L'Oréal Paris.

Tętniące modową energią ulice wielkich miast, najgorętsze nazwiska projektantów i topowych modelek, najpiękniejsze kreacje, nieustający błysk fleszy – po Nowym Jorku, Londynie i Mediolanie oczy całego świata skierowane są w stronę francuskiej stolicy mody. Rozpoczął się Paris Fashion Week.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paryż walczy z Airbnb – będą ograniczenia
Paryż walczy z Airbnb – będą ograniczenia (iStock.com)
dfhw713

Święto mody nad Loarą

Jak co roku, tak i tym razem marka L’Oréal Paris, która już po raz szósty została Partnerem i Oficjalnym Kreatorem Makijażu paryskiego Tygodnia Mody, w ciągu 7 dni prezentuje prawdziwy mariaż najgorętszych trendów fashion & beauty, zaprosza za kulisy najciekawszych pokazów oraz zaskoczy unikatowymi kolekcjami.
Wszystko to, co rozgrzewa modową publiczność podczas fashion week relacjonują na żywo trzy stylowe Korespondentki marki L’Oréal Paris – Joanna Horodyńska, Ada Fijał oraz Marieta Żukowska.

Nie bez powodu to właśnie one zostały wytypowane przez markę, aby przemierzać ulice Paryża niczym tropicielki wielkomiejskiego stylu i zdawać codzienne modowo-urodowe raporty na swoich profilach Instagramowych. Wszystkie trzy, mimo że zupełnie różne, są niekwestionowanymi polskimi it-girls, które wyznaczają i lansują trendy w mediach społecznościowych. Każda z nich reprezentuje inną osobowość, energię i styl – wszystkie jednak są znane z zamiłowania do mody i wysmakowanych stylizacji.

   Materiał prasowy
(Materiał prasowy)

Polskie korespondentki

L’Oreal Paris od lat otacza się silnymi kobietami, które promują ideę women empowerment, będącą integralną częścią filozofii L’Oréal Paris. Odpowiada ona ikonicznemu już sloganowi marki "ponieważ jestem tego warta". Nie tworząc sztucznych kanonów piękna, L'Oréal Paris kibicuje wszystkim kobietom niezależnie od ich wieku, koloru skóry czy sylwetki. Dlatego też Ambasadorkami marki oraz osobami współpracującymi z Nią są zawsze niezwykłe i inspirujące kobiety - te związane z wielkoekranowymi, kinowymi produkcjami, kulturą, sztuką, jak również słynne piosenkarki i sportsmenki. Do tego grona niewątpliwie zaliczyć można Joannę Horodyńską, Marietę Żukowską oraz Adę Fijał – trzy polskie korespondentki L'Oréal Paris podczas paryskiego Tygodnia Mody.

dfhw713

Marieta Żukowska to jedna z najbardziej utalentowanych aktorek filmowych i teatralnych młodego pokolenia. Jej pasją jest aktorstwo i muzyka. Laureatka 10 nagród teatralnych, otrzymała również nominację do Polskiej Nagrody Filmowej "Orła" w kategorii "Odkrycie 2017 roku". Polacy spotykają ją na ekranach swoich ulubionych seriali i filmów. Pasją Mariety jest również moda. Nie podąża ślepo za trendami, ale kocha się nimi bawić oraz kreować własne. W 2018 roku otrzymała nagrodę Ikona Stylu ELLE. Dzięki swojej wszechstronności i wrodzonej klasie jest inspiracją i idolką wielu kobiet.

Ada Fijał to prawdziwy wulkan energii. Przykład osoby ambitnej i towarzyskiej, o niezliczonej ilości talentów. Związana z teatrem, dziennikarstwem oraz muzyką. Z tą ostatnią do tego stopnia, że w 2011 roku nagrała swój debiutancki album studyjny. Obecnie możemy Ją oglądać w wielu popularnych serialach oraz jako prowadzącą nowy program w telewizji TVN Style, w którym promuje ideę odnawiania starych ubrań. Uwielbia eksperymentować z modą i kolorami, które wyrażają jej szaloną osobowość. Znana ze swojego celnego poczucia humoru, uważna obserwatorka życia codziennego, które w charakterystyczny, jaskrawy sposób pokazuje na swoim Instagramie.

Trio korespondentek L'Oréal Paris wieńczy Joanna Horodyńska. Polska modelka, stylistka, prezenterka telewizyjna, trendsetterka. Znana ze swoich ekstrawaganckich stylizacji, będących wysmakowanym połączeniem high fashion z modą streetwearową. Oprócz relacjonowania najgorętszych wydarzeń podczas Paris Fashion Week, wystąpi także w roli modelki na spektakularnym pokazie Le Défilé L'Oréal Paris - jako gość specjalny, jedna z wyjątkowego grona międzynarodowych influencerek zaproszonych przez L'Oréal Paris.

Trzy kobiety, trzy osobowości, trzy style. Trwa prawdziwie ekscytująca i stylowa podróż do Paryża - światowej stolicy piękna, mody, różnorodności.

dfhw713

Podziel się opinią

Share
dfhw713
dfhw713