Na scenę w Sopocie weszła w złotej kreacji. Absolutnie zachwyciła

Na scenę w Sopocie weszła w złotej kreacji. Absolutnie zachwyciła

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w Sopocie w złotej kreacji
Agnieszka Woźniak-Starak pokazała się w Sopocie w złotej kreacji
Źródło zdjęć: © East News
23.08.2023 21:39

Agnieszka Woźniak-Starak została prowadzącą trzeciego dnia Top of the Top Sopot Festival. Gwiazda TVN nie zawiodła, jeśli chodzi o stylizację. W Operze Leśnej zaprezentowała się z złotej kreacji z długim trenem, z którym na scenie pomagał jej Olivier Janiak.

Trzeci dzień Top of the Top Sopot Festival uświetniły swoimi występami takie gwiazdy, jak Agnieszka Chylińska, Małgorzata Ostrowska, Katarzyna Nosowska, Urszula oraz wybuchowy duet Reni Jusis i Kayah. Dwa utwory zaprezentowała również Julia Wieniawa ("Nie muszę", "Omamy"), którą Agnieszka Woźniak-Starak nazwała na scenie "człowiekiem renesansu".

Gwiazda TVN miała okazję poprowadzić koncert u boku Oliviera Janiaka, który był niemal niewidoczny. Całą uwagę skradła bowiem suknia Woźniak-Starak. Żadna gwiazda Hollywood nie powstydziłaby się wyjść w takiej kreacji na czerwony dywan.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agnieszka Woźniak-Starak "pokryła się" złotem

Prezenterka znana jest ze świetnego gustu i robiących wrażenie stylizacji. Pod tym kątem w Operze Leśnej zdecydowanie nie zawiodła. Choć w ostatnich miesiącach w trendach zdecydowanie rządziło srebro, to Agnieszka Woźniak-Starak przekornie zdecydowała się na złoto. Jej cekinowa kreacja o dość swobodnym kroju charakteryzowała się kopertowym dekoltem, odcięciem w talii oraz asymetrycznym dołem odsłaniającym nogę.

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła Top of the Top Sopot Festival
Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła Top of the Top Sopot Festival © East News | Pawel Wodzynski

Nie każda wybrałaby takie buty

Kreacja wybrana przez gwiazdę TVN zwracała także uwagę ze względu na imponujący tren. Widzowie oglądający Top of the Top Sopot Festival mogli zauważyć, że Olivier Janiak dzielnie pomagał na scenie swojej współprowadzącej go okiełznać. Jeśli chodzi o dodatki, to wzrok przykuwa przede wszystkim masywna, złota bransoleta. Warto wiedzieć, że biżuteria XXL jest obecnie w modzie.

Woźniak-Starak postawiła na nieoczywisty wybór, jeśli chodzi o buty. Na stopy wsunęła bowiem srebrne i maksymalnie błyszczące sandałki na szpilkach. A jak wiemy, duet złota i srebra jest nieczęsto spotykany, ale jak najbardziej poprawny stylizacyjnie.

Agnieszka Woźniak-Starak w złotej kreacji z trenem
Agnieszka Woźniak-Starak w złotej kreacji z trenem © East News | Pawel Wodzynski

Znasz kobietę, której działania i zaangażowanie podziwiasz? Koniecznie zgłoś ją w naszym plebiscycie #Wszechmocne

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl