Najbardziej dwulicowy znak zodiaku. Uważaj, z kim się zadajesz

Najbardziej dwulicowy znak zodiaku. Uważaj, z kim się zadajesz

Znaki zodiaku podzielono na dwie listy według konkretnych cech charakteru
Znaki zodiaku podzielono na dwie listy według konkretnych cech charakteru
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | Paolo Gallo
15.12.2022 08:59, aktualizacja: 15.12.2022 09:47

Data urodzenia może, zdaniem astrologów, powiedzieć wiele o cechach charakteru. Na podstawie archetypów zawartych w horoskopie stworzono ranking najmilszych i najwredniejszych znaków zodiaku. Sprawdź, do którego grona należysz.

Horoskop to temat, który każdego choć raz zaintrygował. Jedni traktują znaki zodiaku jako rodzaj rozrywki, a inni przypisują zadziwiające umiejętności przepowiadania przyszłych zdarzeń. Astrologowie są przekonani, że dzięki znajomości czyjejś daty urodzenia możemy w łatwy sposób określić konkretne cechy charakteru. Tak powstała zodiakalna lista najmilszych i najwredniejszych znaków. Na której z nich jesteś?

Najmilsze znaki zodiaku

Byk

Do listy najmilszych znaków zodiaków zaliczają się Byki. Traktują innych tak, jak same chcą być traktowane. To bardzo empatyczne osoby, którym nie jest im obojętna czyjaś krzywda. Zawsze chętnie pomogą i wysłuchają.

Waga

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są znane z tego, że dbają o relacje z najbliższymi. Unikają wszelkich konfliktowych sytuacji. Świetnie radzą sobie z rozwiązywaniem problemów. Wagi uwielbiają poprawiać nastrój innym osobom. To prawdziwe dusze towarzystwa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ryby

Są przyjacielsko nastawione, taktowne i uprzejme. Dbają o relacje z bliskimi i nierzadko stawiają uczucia innych na szczycie listy priorytetów.

Strzelec

Strzelce to urodzeni optymiści. Nigdy nie narzekają na to, że jest im w życiu źle. Pozytywne nastawienie do świata udziela się także ich bliskim osobom. Przebywanie w towarzystwie Strzelców to czysta przyjemność.

Wodnik

Z pozoru są skryte i nieśmiałe. Przy bliższym poznaniu okazuje się, że są niezwykle uczuciowe i empatyczne. Wodniki to artystyczne, wolne dusze. Nie przepadają za konfliktowymi sytuacjami. Uwielbiają za to pomagać i rozwiązywać problemy najbliższych.

Bliźnięta

Bywają uprzejme i miłe, choć wiele zależy od tego, jaki mają nastrój. Łatwo ulegają emocjom. W kryzysowych sytuacjach mogą pokazać drugie, mniej przyjemne oblicze.

Najwredniejsze znaki zodiaku

Rak

Pozornie wydają się miłe i sympatyczne. Chętnie wywołują jednak kłótnie, stając się ich głównymi bohaterami. Przez po wiele osób postrzega je jako osoby nieprzyjazne.

Panna

Plotkowanie to chleb powszedni Panien. Nie zastanawiają się nad tym, jakie informacje przekazują otoczeniu. Uwielbiają być w centrum zainteresowania, dlatego wykorzystują przekazywanie często nieprawdziwych historii, aby zyskać nowych znajomych.

Baran

Barany muszą mieć zawsze rację. Każdą dyskusję próbują wygrać kosztem uczuć innych osób. Są bardzo uparte i zaciekle bronią swoich przekonań.

Skorpion

Osoby urodzone pod tym znakiem są pewne siebie i dumne. Gdy w życiu spotka je krzywda, zapamiętują ją na długie lata. Dlatego w towarzystwie uchodzą za nieszczególnie miłe osoby, z którymi nie warto nawiązywać głębszych relacji.

Lew

Potrafią doskonale udawać, że kogoś lubią dla własnych interesów. Kiedy korzyści z relacji się kończą, pokazują prawdziwe oblicze. To jeden z najbardziej dwulicowych znaków zodiaku w całym horoskopie.

Koziorożec

Koziorożce nie mają oporów, aby dzielić się prawdą z otoczeniem - nawet jeśli nie należy do najłatwiejszych w odbiorze. Nie lubią się podlizywać i nawiązywać przyjaźni za wszelką cenę. Zdarza się, że nie spotykają się ze zrozumieniem. Choć nie mają złych intencji, w towarzystwie uchodzą za wredne.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta