Te znaki zodiaku zakochają się bez pamięci. Gwiazdy mówią jasno

Które znaki zodiaku mogą liczyć na miłość jeszcze w tym roku?
Które znaki zodiaku mogą liczyć na miłość jeszcze w tym roku?

12.12.2022 14:54, aktual.: 12.12.2022 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Horoskop na grudzień mówi jednoznacznie: jest kilka znaków zodiaków, które na pewno nie powinny rezygnować z randek, ponieważ mają szanse na wielkie uczucie jeszcze w tym roku. Oto jakie znaki zodiaku są na liście i co mówią na ten temat gwiazdy.

Znaki zodiaku są przypisane do konkretnych dat urodzenia. Od lat wiele osób wierzy, że nie jest to przypadkowe, a znając własny znak zodiaku, możemy dowiedzieć się niemal wszystko na temat własnej przyszłości w różnych dziedzinach życia. Tym razem wróżka Bellatrix wskazała dla "Gazety Krakowskiej" znaki, które mogą spodziewać się gorącego uczucia w końcówce 2022 roku. Chociaż warto na to spojrzeć z przymrużeniem oka, można jednak zainspirować się i posłuchać, co mówią gwiazdy.

Jakie znaki zodiaku znajdą miłość jeszcze w tym roku? Oto co mówią gwiazdy

Horoskop ułożony przez wróżkę mówi jasno – do znaków zodiaku, które zdecydowanie powinny zaryzykować i zrobić pierwszy krok w stronę uczucia i związku należą Bliźnięta. Wszystko dlatego, że jest to znak, który rozpiera energia, a w tym momencie, kiedy pogoda nie rozpieszcza, a my cierpimy na niedobór sił witalnych, to zarażające energią Bliźnięta mogą wydawać się bardzo pociągające.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Znakiem zodiaku, który również może liczyć na miłość jest Panna. Jest ona zdecydowanie bardziej zachowawcza, co sprawia, że łatwo zamyka się na możliwe przygody. Tymczasem, jak podkreśla wróżka Bellatrix, "nie ma skuteczniejszego odstraszacza niż malkontenctwo", a najbliższe dni będą dla niej wyjątkowo udane, jeśli chodzi o relacje.

Horoskop na grudzień 2022 roku. Te znaki zodiaku mają szansę na miłość

Ryby są kolejnym znakiem zodiaku, który powinien próbować swoich sił w szukaniu uczucia jeszcze w tym roku. Duża wrażliwość, którą cechują się osoby urodzone pod tym znakiem, sprawia, że nie zadowalają się przelotnymi relacjami, tylko szukają wielkiej historii miłosnej. To może być ten czas, kiedy ją odnajdą.

Strzelce również są osobami, które mają szanse na miłość w 2022. Ostatnie tygodnie mijającego roku będą im zdecydowanie sprzyjać, a los postawi na ich drodze ciekawe, inspirujące osoby, z którymi warto rozwijać znajomość. Całkiem możliwe, że będzie miała szczęśliwe zakończenie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (2)