Najwięksi pechowcy zodiaku. Życie z tymi znakami to udręka

Najwięksi pechowcy zodiaku. Życie z tymi znakami to udręka

Które znaki zodiaku to najwięksi pechowcy?
Które znaki zodiaku to najwięksi pechowcy?
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
24.11.2023 10:53, aktualizacja: 26.11.2023 09:47

Niektórzy ludzie mają w życiu szczęście i wszystko zdaje się spadać im z nieba. Wyjdą na spacer i znajdą na ulicy sto złotych. Niestety, jest jeszcze ta druga kategoria… Bo ktoś najpierw musiał zgubić wspomniane pieniądze.

Dlaczego niektórym ludziom nieustannie sprzyja szczęścia, a innym przez całe życie wieje wiatr w oczy? Nie wiadomo. Może to czysty przypadek, a może po prostu urodzili się pod nieszczęśliwą gwiazdą. Nie ulega wątpliwości, że przedstawiciele pewnych znaków zodiaku częściej niż inni narzekają na życiowego pecha. Zodiakalne Raki, Panny czy Ryby słusznie zaliczają się do grona największych nieszczęśników.

Raka gubią dobre chęci i czułe serce

Osoby urodzone w znaku Raka wyróżniają się delikatnym zdrowiem, w dzieciństwie łapią wszelkie możliwe wirusy i infekcje. Są to też osoby niezwykle empatyczne, więc próbując pomóc, często dają się nabrać lub oszukać. Dobrze, jeśli ucierpi na tym tylko ich duma, a nie portfel, bo Raki są idealną ofiarą. Poczciwe, naiwne, wierzące w ludzką dobroć.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Nic dziwnego, że tak często wpadają w kłopoty i z czasem uznają, że po prostu mają w życiu pecha. Na szczęście wszystkie te perypetie sprawiają, że Rak zdobywa wiele wewnętrznej siły i odporności, które pozwalają mu skuteczniej walczyć z kłodami, jakie los rzuca mu pod nogi. Dzięki temu dojrzewa jako człowiek.

Wodnik to mistrz złych decyzji

Przedstawicieli tego znaku wyróżnia oryginalny sposób myślenia i otwarte podejście do ludzi i świata – bez uprzedzeń czy oczekiwań. Niestety, nie potrafią podejmować decyzji. Zbyt wiele myślą i analizują, aż same się w tym gubią, po czym popełniają głupie błędy. Nie wiadomo jednak, jak im pomóc, bo są uparte i przekonane o własnej słuszności.

Wodnik sam przyciąga do siebie tzw. pecha, pakując się w sytuacje dziwne czy podejrzane, jakby próbował sprowokować jakieś nieszczęście. Z czasem uczy się, aby częściej słuchać swojej intuicji albo chociaż poprosić o opinię kogoś z lepszym wyczuciem. Dzięki temu zaczyna radzić sobie w życiu nieco lepiej.

Nadwrażliwość wpędza Ryby w kłopoty

Ryby są wyjątkowo wrażliwym i oderwanym od świata znakiem zodiaku. Delikatne, utalentowane artystycznie i mocno nieżyciowe mają problem, aby odnaleźć się w rzeczywistości. Przedstawicieli tego znaku charakteryzuje wyjątkowa nieporadność, która chwilami wręcz budzi litość. Wszystko leci im z rak i ulegają dziwnym wypadkom.

Ryby nie tyle mają pecha, ile nie uczą się na błędach. Dlatego bardzo ciężko im osiągnąć sukces w życiu. Miotają się, podejmując jedną złą decyzję za drugą, nie mogąc się wyrwać z błędnego koła. Mają też wybitnego pecha do ludzi, ciągle trafiają na osoby nieuczciwe, które próbują je w jakiś sposób wykorzystać.

Zapraszamy na grupę FB – #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (23)
Zobacz także