Nakryła rodziców nago. Po słowach ojca spaliła się ze wstydu

Przyłapała rodziców na seksie
Przyłapała rodziców na seksie

29.06.2023 20:26, aktual.: 29.06.2023 20:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rodzice często decydują się na seks, gdy ich dzieci już śpią. Niestety zdarza się, że zostają przez nie przyłapani na "gorącym uczynku". Mariola nie ukrywała, że w dzieciństwie musiała się zmierzyć z podobną sytuacją. Słowa, które wypowiedział wówczas do niej ojciec, zapamięta do końca życia.

W sieci bez trudu można znaleźć historie rodziców, którzy zostali przyłapani na seksie przez swoje dzieci. Wielu z nich otwarcie przyznaje, że nie wiedzieli, jak się wtedy zachować. Część postanowiła udawać, że temat nie istnieje, a pozostali rozwiązywali problem. Inni natomiast tylko pogarszali sytuację. Tak było też w przypadku Marioli, która podzieliła się z nami swoją historią.

Przyłapała rodziców nago

Mariola nie ukrywa, że jako mała dziewczynka musiała się zmierzyć ze sporą traumą. W podobnej sytuacji, choć raz, były miliony osób na całym świecie. Nie każdy jednak musiał mierzyć się potem z niewybrednym komentarzem ojca.

Jako mała dziewczynka smacznie spała w swoim pokoju. Rano postanowiła udać się do salonu, gdzie miała obejrzeć coś w telewizji. Gdy już do niego dotarła, przed jej oczami ukazali się nadzy rodzice leżący na kanapie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Domyśliła się wówczas, że po namiętnej nocy po prostu zasnęli w salonie. Kobieta po latach przyznała, że czuła się bardzo źle z całą sytuacją i nie wiedziała, jak ma się zachować.

"Co, przyszłaś sobie popatrzeć?" - powiedział wówczas do niej jej ojciec. Mariola nie ukrywała, że było jej bardzo wstyd. "Tak jakbym marzyła o tym, żeby pooglądać ich sobie nago" - podsumowała kobieta.

Psycholożka ostrzega

Dzieci, które przyłapały rodziców w dwuznacznej sytuacji, często są nie tylko zawstydzeni, ale także przestraszeni, tym co zobaczyli. To, jak się później zachowają rodzice, może mieć wielki wpływ na ich dalsze życie.

- U człowieka, który jako dziecko często był świadkiem uprawiania seksu przez rodziców, może pojawić się blokada związana z seksualnością. Takiej osobie o wiele trudniej będzie przychodziło nawiązywanie intymnych relacji - powiedziała psycholożka, dr Piotrowska.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (122)