Blisko ludziNastolatka z nadwagą przyszła do szkoły w sukience. Rówieśnicy nie mieli litości

Nastolatka z nadwagą przyszła do szkoły w sukience. Rówieśnicy nie mieli litości

Nastolatka z nadwagą przyszła do szkoły w sukience. Rówieśnicy nie mieli litości
Paulina Brzozowska

23.01.2018 10:15, aktual.: 23.01.2018 13:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nastolatki bardzo przejmują się akceptacją rówieśników. Chcą czuć się lubiane i zdobywać aprobatę kolegów i koleżanek. Nie inaczej było w przypadku Bailey, która cierpi na znaczną nadwagę. Dziewczyna postanowiła przełamać swoje lęki związane z figurą i przyszła do szkoły w sukience. Natychmiast tego pożałowała.

Bailey swoją historię opowiedziała za pomocą Twittera. Pokazała na nim zdjęcie swojej stylizacji i drwiny kolegów ze szkoły. Nastolatka ze znaczną nadwagą założyła do szkoły krótką sukienkę i sweter. Chciała odświeżyć swój styl i zmienić garderobę na bardziej dziewczęcą.

Niestety rówieśnicy nie zostawili na niej suchej nitki. Koledzy nie tylko wyśmiewali jej nieco większe ciało, ale też robili zdjęcia i filmy, w których otwarcie szydzili z Bailey. Nagrania publikowani w mediach społecznościowych.

Obraz

Załamana dziewczyna nie była w stanie przeciwstawić się agresorom. Napisała do swojej mamy, która w kilka minut przywiozła jej do szkoły dżinsy i t-shirt. Bailey za wszelką cenę chciała zakryć swoje ciało, a zwłaszcza nogi, które były jednym z głównych przedmiotów kpin.

Obraz

Nastolatka postanowiła podzielić się swoimi odczuciami związanymi ze sprawą, żeby uświadomić ludziom, jak rówieśnicy potrafią być złośliwi i okrutni. Jej wpis na Twitterze skomentowały tysiące osób, które wspierały Bailey. "Zachowanie twoich kolegów to czyste chamstwo", "Moje serce krwawi, kiedy o tym czytam", "Jako matka doceniam to, w jaki sposób zareagowała twoja mama", "Dlaczego na świecie jest tylu idiotów?!" – to tylko kilka z komentarzy, jakie zostawili pod wpisem internauci.

I chociaż Bailey otrzymała mnóstwo ciepłych słów i wsparcia, sama przyznała, że nie wie, czy jeszcze kiedykolwiek pójdzie do szkoły w sukience.

*Posiadasz lub kupujesz samochód? Weź udział w ankiecie. *

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (36)