Trwa ładowanie...
d3w27o7

Nasze ulubione maskary. Rzęsy XXL w kilka chwil

Efektowne rzęsy, trwałość, głęboki kolor i komfortowy demakijaż bez smug i wypadających włosków. To właśnie powinny nam oferować dobre tusze. Najchętniej wybieramy intensywnie czarne, pogrubiające i wodoodporne. Teraz kupisz je za nieco ponad 20 zł.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trwały i wydajny tusz do rzęs nie musi być drogi
Trwały i wydajny tusz do rzęs nie musi być drogi (Shutterstock.com)
d3w27o7

Głębokie spojrzenie w kilka chwil

Tusz do rzęs codziennie pomaga kobietom delikatnie podkreślić urodę. Choć część kobiet zrezygnowało z niego na rzecz sztucznych rzęs lub odżywek zagęszczających, tusz jest nadal jednym z najczęściej kupowanych kosmetyków. Pogrubione, ciemniejsze i dłuższe włoski pogłębiają spojrzenie, podkreślają oczy i upiększają. To właśnie wachlarzyk rzęs jest jednym z najbardziej kokieteryjnych i urokliwych akcentów kobiecej urody.

d3w27o7
Shutterstock.com
Podziel się

Dobry tusz

Nie każdy kosmetyk zapewni nam oczekiwany efekt, dlatego wybierzmy odpowiedni. Nie ma potrzeby inwestować w tusz wysokiej kwoty, ale najtańsze tusze mogą okazać się nietrwałe. Ważna jest wysoka koncentracja czystych, mocnych pigmentów, która zapewnia efekt atramentowo-czarnych rzęs oraz polimery zapewniające trwałość tuszu i jego elastyczność bez kruszących się drobinek. Najlepsze kosmetyki w kategorii tuszy do zadań specjalnych są odporne nawet na najgorszą pogodę. Zacinający deszcz, niespodziewany, mokry śnieg lub pot mogą popsuć starannie wykonany makijaż, jeśli nie wybierzemy wodoodpornego tuszu.

d3w27o7

Przy zakupie zwracajmy też uwagę na odpowiednie atesty. Każdy, kto ma wrażliwe oczy i choć raz natknął się na słabej jakości tusz tusz, na pewno nie chce powtórzyć tych negatywnych doświadczeń. Poza tym szukajmy na opakowaniach oznaczeń, które gwarantują to, że tusz nie był testowany na zwierzętach.

Shutterstock.com
Podziel się

Liczy się szczoteczka

Aby móc cieszyć się pięknymi rzęsami o gładkich, grubszych i dłuższych włoskach, powinnyśmy wybrać odpowiedni tusz z dobrą szczoteczką. Najlepszą w aplikacji kosmetyku pogrubiającego, będzie szczoteczka w kształcie łuku, dostosowana do naturalnego kształtu rzęs i anatomii oka. Dobrze, aby miała dość gęsto osadzone włoski. Nie powinny być też zbyt krótkie, bo zostanie na nich za mało kosmetyku i będziemy musiały tuszować rzęsy dłużej, kilkakrotnie nabierając kosmetyk.

d3w27o7
iStock.com
Podziel się

Podziel się opinią

Share

d3w27o7

d3w27o7
d3w27o7