Trwa ładowanie...
kinga rusin
+1

Natalia Hołownia odniosła się do materiału TVP na temat Kingi Rusin. "Został w całości zmanipulowany"

Kinga Rusin zapowiedziała pozew przeciwko Telewizji Polskiej, po tym jak stacja opublikowała materiał odnośnie jej postu na Instagramie. Sprawę skomentowała dziennikarka Natalia Hołownia. Według niej fragmenty udostępnionego przez TVP wywiadu, który przeprowadziła z Rusin, zostały zmanipulowane.

Share
Natalia Hołownia odniosła się do materiału TVP na temat Kingi Rusin. "Został w całości zmanipulowany"
Źródło: ONS.pl
d2ltdxr

Chociaż od ceremonii wręczenia Oscarów i słynnej imprezy, na której Kinga Rusin bawiła się z najsłynniejszymi gwiazdami Hollywood minął już ponad tydzień, to zdjęcie opublikowane przez celebrytkę nadal budzi wiele emocji w mediach.

Po materiale opublikowanym na ten temat w "Wiadomościach" TVP, Kinga Rusin zapowiedziała pozew przeciwko telewizji, a dziennikarka Gala.pl, Natalia Hołownia, na swoim Insta Story zamieściła oświadczenie, w którym wyraża swoje niezadowolenie z użycia przez TVP fragmentów przeprowadzonego przez nią wywiadu.

d2ltdxr

Natalia Hołownia o materiale TVP

"Na pewno widzieliście materiał opublikowany wczoraj w TVP, a odnoszący się do Kingi Rusin. Lub przynajmniej słyszeliście, że coś takiego się stało. Jest mi bardzo niekomfortowo z tym, że pojawił się w nim fragment mojego wywiadu z Kingą Rusin, jaki powstał w ramach Gala Studio" – napisała dziennikarka.

Hołownia określa materiał zrealizowany przez Telewizję Polską jako obraźliwy i szykanujący. "Został w całości zmanipulowany. Z błahego wpisu na Instagramie zrobiono sprawę wagi narodowej, a określenia typu 'kompromitacja Polski', 'nienawiść do Polaków' czy 'pseudoelity' padają w nim w ilości kilka na sekundę" – wylicza.

Dziennikarka podkreśliła, że nie zgadza się na wykorzystywanie swoich materiałów w ten sposób i ma nadzieję, że osoba, która to zrobiła, za to odpowie.

Natalia Hołownia odniosła się do materiału TVP Instagram.com
Natalia Hołownia odniosła się do materiału TVP Źródło: Instagram.com

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ltdxr

Podziel się opinią

Share
d2ltdxr
d2ltdxr