Trwa ładowanie...
d38wnp2

Natalia Hołownia odniosła się do materiału TVP na temat Kingi Rusin. "Został w całości zmanipulowany"

Kinga Rusin zapowiedziała pozew przeciwko Telewizji Polskiej, po tym jak stacja opublikowała materiał odnośnie jej postu na Instagramie. Sprawę skomentowała dziennikarka Natalia Hołownia. Według niej fragmenty udostępnionego przez TVP wywiadu, który przeprowadziła z Rusin, zostały zmanipulowane.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kinga Rusin pozwie TVP
Kinga Rusin pozwie TVP (ONS.pl)
d38wnp2

Chociaż od ceremonii wręczenia Oscarów i słynnej imprezy, na której Kinga Rusin bawiła się z najsłynniejszymi gwiazdami Hollywood minął już ponad tydzień, to zdjęcie opublikowane przez celebrytkę nadal budzi wiele emocji w mediach.

Po materiale opublikowanym na ten temat w "Wiadomościach" TVP, Kinga Rusin zapowiedziała pozew przeciwko telewizji, a dziennikarka Gala.pl, Natalia Hołownia, na swoim Insta Story zamieściła oświadczenie, w którym wyraża swoje niezadowolenie z użycia przez TVP fragmentów przeprowadzonego przez nią wywiadu.

Natalia Hołownia o materiale TVP

"Na pewno widzieliście materiał opublikowany wczoraj w TVP, a odnoszący się do Kingi Rusin. Lub przynajmniej słyszeliście, że coś takiego się stało. Jest mi bardzo niekomfortowo z tym, że pojawił się w nim fragment mojego wywiadu z Kingą Rusin, jaki powstał w ramach Gala Studio" – napisała dziennikarka.

d38wnp2

Hołownia określa materiał zrealizowany przez Telewizję Polską jako obraźliwy i szykanujący. "Został w całości zmanipulowany. Z błahego wpisu na Instagramie zrobiono sprawę wagi narodowej, a określenia typu 'kompromitacja Polski', 'nienawiść do Polaków' czy 'pseudoelity' padają w nim w ilości kilka na sekundę" – wylicza.

Dziennikarka podkreśliła, że nie zgadza się na wykorzystywanie swoich materiałów w ten sposób i ma nadzieję, że osoba, która to zrobiła, za to odpowie.

Natalia Hołownia odniosła się do materiału TVP Instagram.com
Natalia Hołownia odniosła się do materiału TVP

Zobacz także: Kinga Rusin pokazała zdjęcie córek sprzed lat. Ależ wyrosły!

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d38wnp2

Podziel się opinią

Share

d38wnp2

d38wnp2