Blisko ludziKinga Rusin pokazała zdjęcie córek sprzed lat. Ależ wyrosły!

Kinga Rusin pokazała zdjęcie córek sprzed lat. Ależ wyrosły!

Kinga Rusin pokazała zdjęcie córek sprzed lat. Ależ wyrosły!

29.01.2020 20:26, aktual.: 30.01.2020 07:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kinga Rusin na swoim InstaStory pokazała zdjęcie swoich córek, gdy były jeszcze małymi dziewczynkami. Od razu widać, że musi być z nich bardzo dumna.

Kinga Rusin na swoich profilach w mediach społecznościowych często pokazuje swoje córki. Pola i Iga już dawno wyfrunęły z gniazda i zaczynają stawiać kroki w wielkim świecie. Dziennikarka często podkreśla, że jest bardzo dumna z córek. Ceni je za odwagę w głoszeniu swoich poglądów i ciekawość świata. Ma świetny kontakt z córkami i wykorzystuje każdą wolną chwilę na spotkanie z nimi.

Kinga Rusin pokazała zdjęcie swoich córek sprzed lat

Córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa są aktywistkami. Wyrażają swoje poglądy polityczne, publikują własne teksty w najbardziej prestiżowych tytułach na świecie, zachęcają do brania udziału w wyborach i troszczą się o los planety. Iga Lis próbowała również swoich sił w modelingu, jednak z czasem stwierdziła, że woli dziennikarstwo.

Na fotografii opublikowanej przez Kingę Rusin możemy zobaczyć jej córki sprzed kilkunastu lat. Zdjęcie w kolorach sepii przywołuje wiele wspomnień. Widać, że dziewczyny od początku miały ze sobą dobry kontakt i lubiły razem spędzać czas. Trudno też nie zauważyć, że są podobne do mamy. Mają takie same oczy i uśmiech.

Obraz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (130)