GwiazdyNatalia Klimas wspomina swoje próby zajścia w ciążę. Aktorka prosi, żeby kobiety nie chwaliły się płodnością

Natalia Klimas wspomina swoje próby zajścia w ciążę. Aktorka prosi, żeby kobiety nie chwaliły się płodnością

Natalia Klimas
Natalia Klimas
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
12.10.2020 13:17, aktualizacja: 01.03.2022 14:08

Natalia Klimas jest od roku szczęśliwą mamą i właśnie spodziewa się drugiego dziecka. Przy tej okazji powiedziała, co czuła, gdy starała się o pierwsze dziecko i jakie niepokojące myśli przewijały się przez jej głowę.

Natalia Klimas obecnie spełnia się głównie jako żona i matka. W lipcu 2019 roku aktorka przywitała na świecie córkę Zuzannę, a kilka tygodni temu wyznała publicznie, że spodziewa się drugiego dziecka.

Natalia Klimas o płodności

"Zbliżają się moje urodziny. W tym roku mam takie oto życzenie: żeby obie moje córeczki były zdrowe i szczęśliwe" - wyjawiła na Instagramie.

Wiadomość o drugiej ciąży 37-letniej Natalii Klimas wywołała duże zainteresowanie wśród internautek. Jedna z nich zadała pytanie na temat prób zajścia w ciążę. Klimas w odpowiedzi opowiedziała o swoich doświadczeniach.

"Starania o dziecko w moim przypadku trwało relatywnie krótko, ale dla mnie to i tak było za długo (...). Gdy kobieta podejmuje decyzje, że chce dziecko, to z reguły chce to dziecko natychmiast. Bardzo trudno jest wtedy o cierpliwość. Mówienie "wyluzuj" nic nie dawało, bo jak chcesz dziecko, to nie chcesz niczego innego. Jest to centrum twojego świata" - uważa.

Natalia Klimas wspomniała o swojej rozmowie z przyjaciółką, która długo starała się o dziecko i posiada ogromną wiedzę w tej kwestii. "To ona powiedziała mi, że rok to średni okres czasu, w którym zdrowej kobiecie udaje się świadomie zajść w ciążę" - wspomina.

Córka znanej projektantki podkreśla, że doskonale zdaje sobie sprawę, jak trudno jest niektórym kobietom wytrwać w oczekiwaniu na potomstwo, dlatego prosi wszystkie kobiety i mężczyzn, aby wykazali się wyrozumiałością. "Zamknij się i nie chwal się, jaki jesteś płodny, bo możesz zrobić komuś przykrość" - podkreśliła aktorka.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (90)
Zobacz także