GwiazdyNatalia Paździor wygrała "Masterchef Junior". Dziś to już prawie dorosła kobieta

Natalia Paździor wygrała "Masterchef Junior". Dziś to już prawie dorosła kobieta

Natalia Paździor
Natalia Paździor
Źródło zdjęć: © East News
oprac. KSA
18.03.2021 11:02

Program "Masterchef Junior" wystartował w 2016 roku. Pierwszą edycję wygrała wówczas 12-letnia Natalia Paździor. Dziewczynka wykazała się talentem kulinarnym i skradła serca widzów dzięki swojemu urokowi osobistemu.

Kulinarne talent show niewątpliwie należą do jednych z ulubionych programów Polaków. "Masterchef Junior" już od kilku edycji przyciąga przed telewizory wielu widzów chętnych obserwowania, jak najmłodsi radzą sobie z gotowaniem.

Pierwszą edycję programu wygrała Natalia Paździor. Dziewczynka przyznała, że uwielbia gotować, a zamiłowanie odziedziczyła prawdopodobnie po prababci. "Wydaje mi się, że mam talent kulinarny, choć nie był ze mną od początku. Narodził się na przełomie 6. i 7. roku życia. Lubię dobierać łagodne przyprawy. Mam łagodne podniebienie" - mówiła w mediach.

Nagła popularność

Talent 12-latki docenili zarówno widzowie jak i jurorzy - Mateusz Gessler, Anna Starmach i Michel Moran.

Zwyciężczyni otrzymała statuetkę, czek na 15 tysięcy złotych, robota kuchennego oraz bon dla całej rodziny na wycieczkę w dowolne miejsce na świecie. Program "Masterchef Junior" przyniósł dużą popularność Natalii, ale też sprawił, że polskie dzieci zaczęły interesować się gotowaniem. Do każdej kolejnej edycji zgłaszają się rzesze młodych osób, które marzą o karierze profesjonalnego szefa kuchni.

Ścisły umysł

Od pierwszej edycji minęło pięć lat i dziś Natalia Paździor to już prawie dorosła kobieta. Po pyzatej buzi nie ma już śladu. Dziewczyna obecnie uczy się w liceum ogólnokształcącym w klasie matematyczno-fizycznej. Nastolatka jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych, ale z jej postów można wywnioskować, że na razie gotowanie poszło na drugi plan.

Źródło artykułu:WP Kobieta