Trwa ładowanie...

Naturalne kosmetyki i piękna aktorka. Marka YOPE współpracuje z Agnieszką Grochowską

Coraz częściej widzimy na półkach drogerii produkty z naturalnymi składnikami. Wśród nich sporą popularność zdobyła już sobie młoda marka YOPE. Do pierwszego filmu promocyjnego właściciele marki zaprosili aktorkę i przyjaciółkę YOPE Agnieszkę Grochowską.

Naturalne kosmetyki i piękna aktorka. Marka YOPE współpracuje z Agnieszką GrochowskąŹródło: YOPE
d2g6m5b
d2g6m5b

Kosmetyki przyjazne środowisku

Marka YOPE powstała z potrzeby. Jak wspominają jej twórcy, Karolina Kuklińska-Kosowicz i Paweł Kosowicz, wszystko zaczęło się od poszukiwania idealnego mydła do rąk, który nie wysuszałby skóry. Ostatecznie zamiast kontynuować bezowocne poszukiwania, postanowili sami stworzyć kosmetyki oraz środki czystości odpowiednie do potrzeb swojej rodziny. Szybko okazało się, że nie są to tylko ich potrzeby. Polacy bowiem coraz częściej poszukują produktów z naturalnymi składnikami, które nie uczulają i powstają w zgodzie z wymogami ekologii.

Archiwum prywatne
Źródło: Archiwum prywatne

Wyroby stworzonej przez Karolinę i Pawła firmy YOPE szybko zdobyły sporą popularność. Do jej klientów przemówiły szczególnie wartości marki, które twórcy streszczają w słowach: naturalność, łagodność, oryginalność i świadomość ekologiczna. Szybko pojawiła się potrzeba dalszej promocji wyrobów marki, a także wyboru osoby, z którą będzie ona utożsamiana. Jak twierdzi Paweł Kosowicz, który w YOPE odpowiada za sprawy biznesowe:

d2g6m5b

- Na samym początku YOPE, kiedy myśleliśmy o stworzeniu własnej marki kosmetycznej i o tym jaka ona powinna być, ktoś zadał nam pytanie, jaka znana osoba mogłaby tę markę utożsamiać. Nie było wówczas mowy o jakiekolwiek współpracy, więc w tym abstrakcyjnym ćwiczeniu mogliśmy pomyśleć o jakiejkolwiek osobie na świecie. I wtedy właśnie pierwszy raz skojarzyliśmy YOPE z Agnieszką Grochowską. Kobietą piękną i prawdziwą w naturalny sposób, wspaniałą aktorką. Więc teraz, po kilku latach, kiedy okazało się, że Agnieszka bardzo lubi YOPE i na dodatek zgodziła się o tym opowiedzieć przed kamerami, było to dla nas jak spełnienie marzeń.

Naturalny talent

Agnieszki Grochowskiej chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Ta utalentowana aktorka wystąpiła w wielu filmach polskich ("W ciemności", "Wałęsa. Człowiek z nadziei") oraz zagranicznych ("System", "Teen Spirit"). Ponieważ prywatnie również bardzo ceni sobie życie w zgodzie z naturą, współpraca z YOPE od początku wydawał się oczywista. Karolina Kuklińska-Kosowicz, która odpowiada za skład kosmetyków oraz ich walory zapachowe przyznaje:

YOPE
Źródło: YOPE

- Dla mnie ważne jest, że znam Agnieszkę osobiście. Bardzo ją cenię za naturalność, inteligencję i za to, że nie podąża ślepo za trendami. Tak jak dla nas, ważna jest dla niej prywatność, rodzina, dom. Chcemy pracować z ludźmi, którzy są prawdziwi w tym co robią, którzy żyją w zgodzie ze sobą i robią to, co kochają. A Agnieszka jest przede wszystkim wspaniałą aktorką.

Biorąc pod uwagę, że oferta YOPE stale się powiększa, na pewno nie raz jeszcze nas zaskoczy jakością i współpracą z ciekawymi artystami.

_Parterem artykułu jest YOPE

d2g6m5b
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2g6m5b