Blisko ludziNicole Kidman na okładce "Variety". Graficy nieco przesadzili

Nicole Kidman na okładce "Variety". Graficy nieco przesadzili

Nicole Kidman na okładce "Variety". Graficy nieco przesadzili
Źródło zdjęć: © Getty Images
Karolina Błaszkiewicz
11.12.2019 13:27, aktualizacja: 11.12.2019 17:08

Nicole Kidman nigdy nie przyznała się do poprawiania urody. Z biegiem lat trudno jednak nie dostrzec zmian na jej twarzy. Okładka "Variety" jest tego dowodem – graficy tylko pogorszyli sprawę.

Nicole Kidman jest jedną z najzdolniejszych aktorek swojego pokolenia. Fani zachwycają się jej niewyobrażalnym talentem, choć z drugiej strony martwią się tym, że twarz aktorki prawie nie oddaje emocji. Kidman próbuje zatrzymać czas, choć nigdy nie powiedziała wprost: "Tak, wstrzykują mi botoks".

Nicole Kidman – okładka "Variety"

Prestiżowy magazyn "Variety" zaprosił nominowanych do Złotych Globów artystów na swoją okładkę. Wśród nich znalazła się utalentowana Australijka. W tym roku doceniono ją za rolę w drugim sezonie serialu "Wielkie Kłamstewka". Na okładce "Variety" nie wygląda jednak zbyt naturalnie. Została "wyprasowana" przez grafików. Nie ma ani jednej zmarszczki.

Obraz
© Instagram.com

Wypełniacze plus Photoshop sprawiły, że Kidman bliżej do lalki Barbie niż do prawdziwej osoby. Odwraca to uwagę od jej osiągnięć, których mogą zazdrościć jej koleżanki po fachu. A tak niedawno wydawało się, że ograniczyła korzystanie z dobrodziejstw medycyny estetycznej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl