Nie mogła przestać pić. Przez nałóg straciła ukochanego

Nie mogła przestać pić. Przez nałóg straciła ukochanego

Aleksandra Domańska o problemach z alkoholem
Aleksandra Domańska o problemach z alkoholem
Źródło zdjęć: © AKPA
21.08.2023 18:57, aktualizacja: 21.08.2023 19:48

Aleksandra Domańska jakiś czas temu przyznała, że alkohol miał ogromny wpływ na jej życie. Właśnie dlatego postanowiła całkowicie z niego zrezygnować, co nie było dla niej łatwe. Przez używkę straciła też bliską jej osobę.

Aleksandra Domańska nie ukrywa, że nie potrafiła bawić się bez alkoholu. Przyznała, że w pewnym momencie zauważyła, że wpłynął także na jej relacje z innymi ludźmi. W końcu postanowiła z nim skończyć. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z Żurnalistą.

Aleksandra Domańska opowiedziała o swojej walce z alkoholem

Aleksandra Domańska, podobnie jak wiele innych polskich gwiazd, postanowiła udzielić szczerego wywiadu Żurnaliście. Aktorka otworzyła się w nim na temat alkoholu, z którego świadomie zrezygnowała.

"Przekleństwem, które było dla mnie największe i chyba jest do tej pory, to alkohol, który był obecny podczas całego mojego życia w mojej rodzinie" - powiedziała wówczas gwiazda.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Artystka podkreśliła, że piła nawet kilka razy w tygodniu. Przez długi czas nie wiedziała, jak to jest bawić się bez alkoholu."(…) jak były jakieś imprezki to raczej nie potrafiłam się zatrzymać na jakiejś ilości" - podkreśliła.

Jej wyznanie u Żurnalisty spotkało się z ogromnym uznaniem wśród fanów. W końcu wciąż niewiele gwiazd otwarcie przyznaje się do swoich problemów z używkami.

Aleksandra Domańska straciła przez alkohol ukochanego

Aleksandra Domańska zdobyła się u Żurnalisty na dość zaskakujące wyznanie. Okazało się, że jeszcze przed decyzją o zerwaniu z nałogiem, na jej drodze stanął interesujący mężczyzna. Kobieta wiązała z nim konkretne nadzieje.

Niestety nie był to łatwy okres w jej życiu. "Bardzo źle sobie radziłam z osobami, które przy mnie piją. Bardzo dużo wybijało mi emocji takich, które wcześniej nie były dopuszczane do głosu, bo były właśnie przez ten alkohol tłumione" - zaznaczyła aktorka.

Ich znajomość nie przetrwała próby czasu. "Alkohol (… ) zniszczył bardzo ważną dla mnie relację" - przyznała u Żurnalisty Domańska.

Obecnie aktorka jest abstynentką, o czym otwarcie mówi. " Mam wrażenie, że żyję na jakiejś innej planecie, która jest niezwykle ciekawa, mam o wiele szerszą perspektywę, o wiele więcej widzę" - zdradziła celebrytka.

Znasz kobietę, której działania i zaangażowanie podziwiasz? Koniecznie zgłoś ją w naszym plebiscycie #Wszechmocne

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (87)
Zobacz także