Zostawił ją z dnia na dzień. "Sięgnęłam dna"

Zostawił ją z dnia na dzień. "Sięgnęłam dna"

Aleksandra Domańska szczerze o rozstaniach
Aleksandra Domańska szczerze o rozstaniach
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
29.05.2023 19:46, aktualizacja: 29.05.2023 21:09

Aleksandra Domańska zgodziła się na wywiad w podcaście Żurnalisty. W trakcie rozmowy zostały poruszone trudne tematy dotyczące zakończenia różnych relacji. Aktorka szczerze odniosła się do rozpadu ostatniego związku.

Aleksandra Domańska zagrała w otwarte karty. W trakcie rozmowy z Żurnalistą szczerze opowiedziała o emocjach towarzyszących rozstaniu. Z ostatnim partnerem doczekała się syna, któremu nadała neutralne płciowo imię Ariel. To właśnie rozejście się z ojcem dziecka było dla aktorki szczególnie trudne.

Aleksandra Domańska wspomina ostatnie rozstanie

W wywiadzie z Żurnalistą Domańska poruszyła poważne tematy. Prowadzący podcast postanowił wypytać Aleksandrę Domańską o związki i rozstania z byłymi partnerami. Aktorka szczerze powiedziała, co czuła w tamtych chwilach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

- Jak rozstałam się z pierwszym chłopakiem, to nie byłam w stanie się zakochać przez następne pięć lat. Następnego szybko przebolałam, bo nadużywał alkoholu i dopuścił się rękoczynów. Później taka moja wielka miłość, kilka lat temu - powiedziała Domańska.

Aktorka wspomniała, że po rozstaniu z ową "wielką miłością" przez długi czas nie była w stanie się pozbierać. Była zdruzgotana tym, co się stało.

- Leżałam w łóżku, zajadałam, na przemian z imprezowaniem. To rozstanie mnie kompletnie zdruzgotało. Ja go tak kochałam, byłam przekonana, że będziemy do końca życia i to był dla mnie szok, że on jest w stanie ze mnie zrezygnować. Jak on mnie zostawił, to sięgnęłam dna. Po nim właściwie nie miała żadnego sensownego związku, nawet romansów - otwarcie stwierdziła.

"Pan z Finlandii" to ojciec jej syna

Aleksandra Domańska odniosła się również do ostatniego rozstania. Z byłym partnerem doczekała się syna.

- To rozstanie, to zupełnie inna kategoria. Bo to było rozstanie w połogu, to był niezwykły czas dla mnie. Ostatnio też miałam chłopaka i też się rozstaliśmy. I to było o tyle trudne, że on mi powiedział wprost: "Ola, ja się ciebie boję" i to bolało - wyznała aktorka.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta