WP

Nie tylko Justyna Żyła. W Wiśle kibicowała też piękna partnerka Macieja Kota

Partnerka Macieja Kota kibicowała ukochanemu podczas Pucharu Świata w Wiśle. Zdjęcia z konkursu zobaczyć można na jej instagramowym koncie. Niestety, mimo mocnego dopingu, polski skoczek zajął dopiero 29 miejsce.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz
Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz (Forum, Fot: Marcin Szkodzinski / FORUM)
WP

Ostatnio pisaliśmy o Justynie Żyle, która kibicowała w Wiśle. Okazuje się, że to nie jedyna partnerka skoczków narciarskich, jaka pojawiła się na trybunach. Na instagramowym koncie Agnieszki Lewkowicz, czyli dziewczyny Macieja Kota, także pojawiły się zdjęcia z konkursu Pucharu Świata. Ukochana skoczka bawiła się pod skocznią z rodziną i znajomymi.

Lewkowicz na co dzień pracuje jako trenerka personalna. Nic więc dziwnego, że pochwalić się może idealnym ciałem, które chętnie prezentuje na swoim instagramowym koncie. Obserwuje ją tam już ponad 20 tys. osób. Zdjęcia z Wisły spodobały się internautom.

W stronę partnerki skoczka posypały się liczne komplementy. Niestety jej ukochany nie ma powodów do radości. Maciej Kot z pewnością nie zaliczy swojego występu do udanych. Mimo mocnego dopingu zajął dopiero 29 miejsce. Na szczęście w pobliżu była jego ukochana, która mogła go pocieszyć.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP