W szpitalu odwiedzał ją nie tylko mąż. Są zdjęcia

W szpitalu odwiedzał ją nie tylko mąż. Są zdjęcia

Księżna Kate mogła liczyć na wsparcie podczas hospitalizacji
Księżna Kate mogła liczyć na wsparcie podczas hospitalizacji
Źródło zdjęć: © Getty Images
31.01.2024 10:49, aktualizacja: 31.01.2024 11:56

Księżna Kate w połowie stycznia trafiła do szpitala. W placówce medycznej mogła liczyć nie tylko na wsparcie lekarzy, ale także na męża, który regularnie ją odwiedzał. Okazuje się, że książę William nie był jedyną osobą, która codziennie przychodziła do Middleton.

Kate Middleton przeszła poważną operację jamy brzusznej, o czym poinformowano w oficjalnym oświadczeniu opublikowanym 17 stycznia przez pałac Buckingham. W piśmie zwrócono uwagę, że księżna spędzi w szpitalu 14 dni, a do publicznych obowiązków wróci dopiero przed Wielkanocą.

"Księżna Walii wie, że oświadczenie wzbudzi zainteresowanie, ma nadzieję, że społeczeństwo rozumie jej pragnienie zachowania jak największej normalności dla swoich dzieci. Jej życzeniem jest, aby jej osobiste informacje medyczne pozostały prywatne" - zaznaczono w oświadczeniu. Podczas pobytu w szpitalu Kate Middleton mogła liczyć nie tylko na wsparcie księcia Walii, ale również wieloletniej współpracowniczki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Codziennie odwiedzała księżną w szpitalu

Podczas pobytu księżnej Kate w szpitalu, towarzyszył jej książę William. Z informacji podanych przez portal Daily Mail wynika, że księżna mogła również polegać na swojej wieloletniej asystentce Natashy Archer. Kobieta pracuje z księżną od samego początku dołączenia Middleton do rodziny królewskiej. Jak zauważa brytyjski portal, Natasha Archer była obecna przy wielu ważnych momentach w życiu Kate.

Paparazzi uchwycili Archer przed kliniką w Mayfair, a media międzynarodowe podkreśliły, że kobieta była zawsze gotowa pomóc księżnej przebywającej w szpitalu.

Kim jest asystentka księżnej Kate?

Natasha Archer to żona królewskiego fotografa. W 2007 roku ukończyła studia na King's College i od tamtej pory pracuje w królewskim pałacu. Na początku pełniła rolę osobistej asystentki Williama i Harry'ego, by później, w 2011 roku, zacząć współpracować z księżną Kate.

Według Daily Mail, w 2014 roku Archer awansowała na stanowisko osobistej stylistki księżnej. Na tę decyzję wpływ miała królowa Elżbieta II, która chciała nieco poprawić garderobę Middleton, nadając jej bardziej królewskiego charakteru.

Portal Grazia zauważył, że między Nataszą a księżną wytworzyła się silna więź. Natasha nie tylko doradzała księżnej w kwestiach mody, ale także pomagała w wyborze ubrań na oficjalne wydarzenia.

Natasha miała również wpływ na zmiany w garderobie przyszłego monarchy, wprowadzając do niej elementy od renomowanych projektantów i usuwając mniej odpowiednie przedmioty, np. białe sportowe buty marki Asics, których nie przystoi nosić księciu.

Dodatkowo Archer zajmowała się zakupami online dla księżnej, wybierając różne kreacje z popularnych sieciówek. Z biegiem czasu relacja między Kate a Archer przerodziła się ze stricte zawodowej w prywatną. Panie bardzo się zaprzyjaźniły, co widać było również poza oficjalnymi obowiązkami, na przykład podczas meczu rugby.

30 stycznia poinformowano, że księżna wróciła do domu, gdzie będzie kontynuowała swoją rekonwalescencję po zabiegu.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl