Trwa ładowanie...
dtrrmgz

Nie żyje od 16 lat, ona była jego ukochaną córką. Weronika Ciechowska powala urodą

Lider "Republiki" zmarł nagle w grudniu 2001 roku. Ta śmierć dotknęła nie tylko wiernych fanów, Grzegorz Ciechowski przede wszystkim miał czwórkę dzieci, ostatnie nigdy go nie poznało. Najstarsza latorośl ma dziś 30 lat i robi karierę w Nowym Jorku. Fizycznie bardziej przypomina matkę Małgorzatę Potocką, talent muzyczny dostała już w spadku po tacie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nie żyje od 16 lat, ona była jego ukochaną córką. Weronika Ciechowska powala urodą
(Agencja Gazeta, Fot: Piotrek Wójcik)
dtrrmgz

- Weronika skończyła w Nowym Jorku studia ochrony środowiska oraz ekonomię i zajmuje się adaptacją budynków, tak by spełniały ekologiczne standardy. Pięknie śpiewa - tak o córce mówi "Gali" Małgorzata Potocka, aktorka i była partnerka Grzegorza Ciechowskiego. 30-latka ma jeszcze czworo rodzeństwa: Matyldę (ze strony matki) oraz Brunona, Helenę i Józefinę, których urodziła żona wokalisty Anna Wędrowska.

   Linkedin
(Linkedin)

Gdy Ciechowskiego zabrakło, Weronika była w podstawówce. - Ludzie mają wobec mnie duże oczekiwania. Pytają, kiedy zacznę śpiewać albo czy myślałam kiedyś o aktorstwie. Ale my z siostrą Matyldą zawsze szłyśmy własną drogą - opowiadała kilka lat temu. - Gdyby tata żył, może nie wyjechałabym do Stanów? Może wydałabym płytę? On na pewno popierałby moje decyzje, nawet bardzo odmienne od jego wyborów. Był indywidualistą i cenił indywidualistów. - podkreśliła. Dziś nie tylko robi karierę, ale ma też udane życie rodzinne. Wyszła za mąż za Amerykanina Charliego Weissa, którego z jej ojcem łączy impulsywność i poczucie humoru.

Zobacz także: Chciała zatrudnić prostytutkę dla syna. Dziwne? A jednak ta historia wzrusza

dtrrmgz

Podziel się opinią

Share
dtrrmgz
dtrrmgz