Blisko ludziNiebezpieczne wyzwanie na TikToku. Matka ostrzega rodziców przed tym, co zrobiła jej nastoletnia córka

Niebezpieczne wyzwanie na TikToku. Matka ostrzega rodziców przed tym, co zrobiła jej nastoletnia córka

TikTok to popularna wśród młodych osób aplikacja
TikTok to popularna wśród młodych osób aplikacja
Źródło zdjęć: © Getty Images

07.06.2020 10:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

15-letnia Sarah Platt wzięła udział w niebezpiecznym wzywaniu na TikToku. Nagrała filmik, w którym podskakuje i koleżanki miały ją złapać w ostatniej chwili przed upadkiem. Niestety, nie zdążyły, a dziewczyna połamała sobie kości w kilku miejscach. Przerażona matka apeluje do innych rodziców.

TikTok jest aplikacją służącą do publikowania krótkich, zabawnych filmików, zazwyczaj prezentujących krótkie układy taneczne. Niestety, wśród młodzieży rozpowszechnił się tzw. "skull-breaker challenge", czyli wyzwanie polegające na nagrywaniu czynności, które są po prostu niebezpieczne.

Nastolatka trafiła do szpitala

Jak podaje "The Sun" od momentu rozpoczęcia wyzwania, dziesiątki osób na całym świecie zostało rannych. Przykładem jest historia 15-letniej Sarah Platt z Oxfordshire, która wraz z koleżankami postanowiła nagrać filmik na boisku. W momencie, gdy podskoczyła, dziewczyny miały ją załapać, ale nie zdążyły. Sarah Platt upadła, na górną część pleców, łamiąc przy tym kilka kości. Gdy jej matka dowiedziała się, że Sarah jest w szpitalu, nie dowierzała.

"Rozpłakała się mówiąc, że jest jej przykro. Też zaczęłam płakać. To coś okropnego, zobaczyć córkę w takim stanie" – przyznała 55-letnia Jane Platt.

TikTok - niebezpieczne wyzwanie
TikTok - niebezpieczne wyzwanie© TikTok
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (96)
Zobacz także