Trwa ładowanie...
da7zlvd

Niebywały gest królowej Elżbiety. W końcu doceniła Meghan

Meghan Markle od najmłodszych lat walczy o prawa kobiet. W końcu jej wysiłki zostały docenione i to nie przez byle kogo. Księżna została dostrzeżona przez samą królową Elżbietę – powierzono jej zupełnie nową funkcję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa doceniła księżną Meghan. Dała jej wyjątkowy prezent
Królowa doceniła księżną Meghan. Dała jej wyjątkowy prezent (Forum)
da7zlvd

Księżna Meghan znana jest ze swojej walki o prawa kobiet – już jako 11-latka napisała list do ówczesnej pierwszej damy USA, Hillary Clinton, w którym wyraziła swoje oburzenie po obejrzeniu reklamy płynu do naczyń.

Zobacz także: Od najmłodszych lat walczyła o prawa kobiet. Tak Meghan komentowała sytuację w wieku 11 lat

8 marca Pałac Kensington wydał oświadczenie, w którym poinformował, że księżna Sussex została oficjalnie mianowana przez królową wiceprezeską organizacji The Queen's Commonwealth Trust.

da7zlvd

"Organizacja, której Jej Królewska Mość jest patronką, a książę Sussex prezesem, istnieje po to, by promować, finansować i łączyć młodych liderów z całego świata. Tych, którzy dążą do pozytywnych zmian, służą swoim społecznościom i dają nadzieję, pracę i możliwość samozatrudnienia innym" – czytamy w komunikacie Pałacu.

Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

Data powierzenia książnej Meghan nowych obowiązków nie jest przypadkowa. W końcu 8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet.

da7zlvd

Do obowiązków Meghan będzie należeć przede wszystkim praca z członkami organizacji, którzy na co dzień zajmują się wspieraniem kobiet i dziewcząt.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

da7zlvd

Podziel się opinią

Share

da7zlvd

da7zlvd