ycipk-2hcihd

Niebywały gest królowej Elżbiety. W końcu doceniła Meghan

Meghan Markle od najmłodszych lat walczy o prawa kobiet. W końcu jej wysiłki zostały docenione i to nie przez byle kogo. Księżna została dostrzeżona przez samą królową Elżbietę – powierzono jej zupełnie nową funkcję.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Królowa doceniła księżną Meghan. Dała jej wyjątkowy prezent
Królowa doceniła księżną Meghan. Dała jej wyjątkowy prezent (Forum)
ycipk-2hcihd

Księżna Meghan znana jest ze swojej walki o prawa kobiet – już jako 11-latka napisała list do ówczesnej pierwszej damy USA, Hillary Clinton, w którym wyraziła swoje oburzenie po obejrzeniu reklamy płynu do naczyń.

Zobacz także: Od najmłodszych lat walczyła o prawa kobiet. Tak Meghan komentowała sytuację w wieku 11 lat

8 marca Pałac Kensington wydał oświadczenie, w którym poinformował, że księżna Sussex została oficjalnie mianowana przez królową wiceprezeską organizacji The Queen's Commonwealth Trust.

ycipk-2hcihd

"Organizacja, której Jej Królewska Mość jest patronką, a książę Sussex prezesem, istnieje po to, by promować, finansować i łączyć młodych liderów z całego świata. Tych, którzy dążą do pozytywnych zmian, służą swoim społecznościom i dają nadzieję, pracę i możliwość samozatrudnienia innym" – czytamy w komunikacie Pałacu.

Zobacz także: 11 pytań o dyspozytorów linii wsparcia

Data powierzenia książnej Meghan nowych obowiązków nie jest przypadkowa. W końcu 8 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kobiet.

ycipk-2hcihd

Do obowiązków Meghan będzie należeć przede wszystkim praca z członkami organizacji, którzy na co dzień zajmują się wspieraniem kobiet i dziewcząt.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2hcihd
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2hcihd

ycipk-2hcihd
ycipk-2hcihd