Trwa ładowanie...

Niepowtarzalny pierścionek zaręczynowy do 300 zł - tani, ale nie tandetny

Zaręczyny to wyjątkowe wydarzenie, które wspominamy latami. Każdemu mężczyźnie, który planuje ten śmiały krok, spory problem sprawia wybór pierścionka. Mamy kilka wskazówek i sprawdzonych opcji pierścionków zaręczynowych w optymalnej cenie do 300 zł.

Share
Niepowtarzalny pierścionek zaręczynowy do 300 zł - tani, ale nie tandetny
Źródło: iStock.com, Fot: iStock
d3ud1yy

Odpowiedni pierścionek to niezapomniane zaręczyny

Najlepiej wybrać taki pierścionek zaręczynowy, który będzie dopasowany do upodobań i oczekiwań przyszłej panny młodej. Skromna osoba, która najchętniej wybiera prostą biżuterię, może być przytłoczona wystawnym i ozdobnym pierścionkiem, a zadowolona z tańszego pierścionka. Zwolenniczka błyszczących ubrań i dodatków, która chętnie wybiera okazałe pierścionki, będzie z kolei rozczarowana skromną obrączką. To samo dotyczy okoliczności oświadczyn.

Nie wiesz, jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Z podobnym dylematem zmaga się większość panów planujących oświadczyny. I nic w tym dziwnego, bo wybór pierścionka odbywa się w tajemnicy przed wybranką i nie ma jak go skonsultować. Dodatkowo każdemu zależy na tym, aby był trafiony. Możliwe, że przyszła panna młoda marzy o tradycyjnym pierścionku, a może wręcz przeciwnie – chce czegoś odmiennego. Dobrym wyborem dla niepewnych i niezdecydowanych mężczyzn jest symboliczny pierścionek lub prosta obrączka. Takie ozdoby wpisują się w trend minimalistycznej biżuterii, którą preferuje większość kobiet. Zawsze będzie pasować i dobrze komponuje się w modne zestawy pierścionków oraz komplety z bransoletkami i zawieszkami. Prosty i symboliczny pierścionek zaręczynowy to dobry wybór także dla osób, które stronią od biżuterii.

Niepowtarzalne zaręczyny – czyli jakie?

Taką okazję warto uświetnić czymś więcej niż zwykłym pierścionkiem i zapamiętać jako wyjątkową chwilę. Najlepszym rozwiązaniem w kwestii zaręczyn jest przemyślana niespodzianka. Coś, co mile zaskoczy wybrankę, jeśli ta nie spodziewa się zaręczyn, ale bez ryzyka wywołania u niej zawalu.

Warto sprawić, aby wybranka zapamiętała tę chwilę do końca życia – oczywiście w pozytywny sposób. Tradycyjnie zaręczyny odbywają się w restauracji podczas eleganckiej kolacji, na wyjeździe wakacyjnym lub w domu, w specjalnie na tę okazję zaaranżowanym otoczeniu. Wiele jest też sposobów przekazu informacji o tym, że mężczyzna pragnie spędzić z wybranką resztę życia. Jedni wybierają proste słowa, inni zaś spektakularne fajerwerki lub wyjazd na egzotyczną wyspę. Każda kobieta ma w sobie coś wyjątkowego i dobrze jest to odkryć i podkreślić. Jeśli ktoś planuje się oświadczyć prawdziwej księżniczce, może dać temu wyraz królewskim pierścionkiem zaręczynowym.

Ile powinien kosztować pierścionek zaręczynowy?

Nie da się jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, jaka wartość pierścionka zaręczynowego to wstyd, a ile to za dużo. Tak samo, jak trudno wycenić przywiązanie i uczucie dla drugiej osoby. Spontaniczne oświadczyny z pierścionkiem za złotówkę ze straganu w niczym nie ujmują to podniosłości chwili. Jeśli jednak zależy nam na tym, aby pokazać światu, że przywiązujemy duże znaczenie do tradycji – wybierzmy pierścionek zaręczynowy nieco droższy niż inne ozdoby, które nosi wybranka. W ten sposób podkreślimy, że jest to nie tylko ozdoba, ale i symbol.

d3ud1yy

Podziel się opinią

Share
d3ud1yy
d3ud1yy