Blisko ludziNiespodziewana decyzja Shakiry i Pique. Spędzą razem urlop?

Niespodziewana decyzja Shakiry i Pique. Spędzą razem urlop?

Shakira i Pique wyjadą wspólnie na wakacje?
Shakira i Pique wyjadą wspólnie na wakacje?
Źródło zdjęć: © Getty Images | RAUL TERREL
oprac. JBR

26.07.2022 09:38, aktual.: 16.08.2022 10:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique odbiło się szerokim echem w mediach na całym świecie. Teraz okazuje się, że mimo zakończenia związku, para ma planować wspólne wakacje z dziećmi.

Wokalistka i piłkarz poznali się na planie teledysku do piosenki Shakiry "Waka waka", która była hitem Mistrzostw Świata w piłce nożnej w RPA w 2010 r. Przez blisko 12 lat tworzyli udany związek, wspólnie wychowując dwóch synów - Sashę i Milana.

Koniec związku

Jakiś czas temu wypłynęła wiadomość o rozstaniu pary. Wśród licznych informacji na ten temat pojawiły się doniesienia, że powodem rozpadu związku była zdrada piłkarza. Przez kilka pierwszych dni para konsekwentnie milczała, a media prześcigały się publikacjach dotyczących możliwych szczegółów sprawy. Pisano m.in. o romansie Pique z młodą studentką, po którym Shakira miała wyrzucić piłkarza z domu.

Ostatecznie para zdecydowała się na wydanie oświadczenia, w którym napisali:

"Z przykrością potwierdzamy, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są naszym najwyższym priorytetem, prosimy o poszanowanie prywatności. Dziękujemy za zrozumienie".

Niespodziewana decyzja

Mimo rozstania, para miała zdecydować się na niespodziewany krok i – dla dobra dzieci – wybrać się na wspólny, wakacyjny wyjazd na Bahamy.

Wcześniej w jednym z meksykańskich programów "Chisme No Like per Marca" informowano o zaplanowanym spotkaniu byłych partnerów w Stanach Zjednoczonych w celu ustalenia szczegółów dotyczących opieki nad dziećmi. Zanim to jednak nastąpi, chcą rodzinnie spędzić trochę czasu.

"To szaleństwo. Wyjeżdżają na wakacje na Bahamy, będą bawić się w szczęśliwą rodzinę, a po powrocie do Hiszpanii podpiszą separację" – padło we wspomnianym programie.

Doniesienia o wspólnych wakacjach pojawiają tuż po informacjach o braku porozumienia pomiędzy wokalistką i piłkarzem w kwestii planów na najbliższą przyszłość ich rodziny. Shakira chciała zabrać synów z dala od medialnego zgiełku towarzyszącego rozstaniu rodziców i przeprowadzić się do Miami, na co z kolei nie chce się zgodzić Pique.

Pique wygwizdany podczas meczu

Niewątpliwie ostatniego meczu towarzyskiego pomiędzy FC BarcelonąRealem Madryt Gerard Pique nie zapamięta zbyt dobrze. Gdy tylko pojawił się na boisku, kibice zaczęli skandować imię Shakiry. Dodatkowo, przy każdym dotknięciu przez niego piłki, na trybunach rozlegały się gwizdy i buczenie.

Hiszpańskie media zgodnie sugerują, że powodem takiej sytuacji było właśnie rozstanie z lubianą wokalistką, a gest jednoznacznie pokazał, po czyjej stronie stoją kibice.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także