GwiazdyShakira chce wyprowadzić się z Hiszpanii. Jest jednak "mały" problem

Shakira chce wyprowadzić się z Hiszpanii. Jest jednak "mały" problem

Shakira chce wyprowadzić się z synami z Hiszpanii
Shakira chce wyprowadzić się z synami z Hiszpanii
Źródło zdjęć: © Getty Images | James Devaney
08.06.2022 18:35, aktualizacja: 08.06.2022 20:10

Ostatnio Shakira i jej partner, piłkarz Gerard Pique, w oficjalnym oświadczeniu poinformowali, że rozstają się po prawie 12 latach związku. Para ma dwóch synów. Do tej pory cała czwórka mieszkała w Hiszpanii, lecz teraz piosenkarka chce zabrać chłopców i wyprowadzić się za granicę. Czy jest to w ogóle możliwe?

Hiszpańskie media już od jakiegoś czasu donosiły o problemach w związku Shakiry i Gerarda Pique, a nawet podejrzewały ich rozstanie. Tym razem plotki okazały się prawdą, co para potwierdziła w oficjalnym oświadczeniu. 

"Z przykrością musimy potwierdzić, że się rozstajemy. W trosce o dobro naszych dzieci, które są dla nas najważniejsze, prosimy o uszanowanie ich prywatności. Dziękujemy za zrozumienie" – brzmiała jego treść. 

Shakira chce wyprowadzić się z synami do USA

Piosenkarka i piłkarz byli ze sobą prawie 12 lat. Wspólnie wychowują dwóch synów – dziewięcioletniego Milana oraz siedmioletniego Sashę. W "El Periodico" napisano, że powodem rozstania miała być zdrada. Przypuszcza się, że Pique zostawił Shakirę dla 20-letniej hostessy. Nic dziwnego, że potraktowana w ten sposób artystka chce zupełnie zmienić otoczenie. Do tej pory cała rodzina mieszkała w Hiszpanii, lecz Shakira pragnie przeprowadzić się z synami do Stanów Zjednoczonych, a konkretnie do swojej posiadłości na Florydzie. 

Shakira i Gerard Pique muszą dogadać się w kwestii opieki nad dziećmi

Rezydencja Shakiry w Miami wyceniona została na 16 milionów dolarów i ma sześć sypialni, siłownię, basen oraz prywatne molo. Luksusy jednak tutaj nic nie zmienią. Argumentem piosenkarki dla wyprowadzki są zobowiązania zawodowe, a także mniejsza odległość od rodziny, która mieszka w Ameryce Łacińskiej. Jednak Milan i Sasha związani są z Barceloną – tam chodzą do szkoły i mają przyjaciół, ale przede wszystkim nadal będzie mieszkać tam ich ojciec, z którym chłopców łączy szczególna więź. Bez jego zgody Shakira nie ma szans na wyprowadzenie się z synami na inny kontynent. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta