Blisko ludziNiezwykła historia miłości Szymona Hołowni. Kim jest Urszula Brzezińska-Hołownia?

Niezwykła historia miłości Szymona Hołowni. Kim jest Urszula Brzezińska-Hołownia?

Urszula Brzezińska-Hołownia jest pilotką wojskową
Urszula Brzezińska-Hołownia jest pilotką wojskową
Źródło zdjęć: © East News
Marta Kutkowska

04.09.2021 11:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Szymon Hołownia w ciągu ostatnich kilku lat dokonał spektakularnego transferu ze świata show-biznesu do polityki. Okazuje się, że prezenter swój sukces zawdzięcza między innymi ukochanej, Urszuli Brzezińskiej-Hołowni. Kobieta wykonuje niezwykły zawód i otwarcie przyznaje, że nie chodzi do kościoła.

4 września odbył się szumnie zapowiadany kongres Szymona Hołowni. Polityk ma w swojej drugiej połówce wielkie wsparcie. Poznajcie bliżej Urszulę Brzezińską-Hołownię.

Miłość uskrzydla

Szymon Hołownia poznał swoją przyszłą żonę w niezwykłych okolicznościach. Jeszcze jako prowadzący "Mam Talent" udał się na zdjęcia do bazy wojskowej w Mińsku Mazowieckim, gdzie kręcono czołówkę programu.

- W "domku pilota" zobaczyłem na jakiejś rozpisce jedno kobiece nazwisko. Zapamiętałem, bo wydało mi się to niezwykłe. Później "zalajkowałem" profil bazy, a portal społecznościowy przez swoje algorytmy zaproponował mi znajomość z Ulą Brzezińską, której nazwisko od razu skojarzyłem. Napisałem. Dostałem odpowiedź - mówił polityk w jednym z wywiadów.

Por. Urszula Brzezińska-Hołownia jest absolwentką Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie i jedną z czterech kobiet w polskiej armii, które pilotują samoloty odrzutowe. Pilotka jest o 11 lat młodsza od swojego wybranka.

Dwie silne osobowości

Szymon Hołownia zawsze z czułością i podziwem wypowiada się o swojej ukochanej. - Ula to wspaniała kobieta. Imponuje mi, budzi mój podziw. To najlepszy doradca, niedościgły wzór spokojnej pewności, w żartach - mistrzyni zwięzłej pointy. Ale przede wszystkim - to moja kochana, piękna Ula. Wspaniała mama Mani - mówił.

Urszula Brzezińska-Hołownia nie ukrywa, że często się z mężem nie zgadza, ale nawzajem szanują swoje poglądy. - Dwóm silnym osobowościom żyjącym tak blisko nie jest zawsze tylko łatwo, ale wiemy, że jedno za drugie odda wszystko, że będąc żoną i mężem, jesteśmy też swoimi najlepszymi przyjaciółmi, oparciem, że gramy do jednej bramki - wyznał polityk.

Urszula Brzezińska-Hołownia jest osobą wierzącą, ale niepraktykującą. Z tego powodu para nie chodzi razem do kościoła. - Nie chodzimy razem do kościoła. Każdy z nas ma własny sposób przeżywania wiary i dajemy sobie wolną przestrzeń. Ta przestrzeń bardzo mi pomaga, gdy mam potrzebę coś sobie w duszy poukładać. Natomiast Szymonowi wiara daje poczucie życiowej stabilizacji, ale jest to dla niego sprawą prywatną, której nikomu nie narzuca - wyjaśniła Urszula Brzezińska-Hołownia.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także