Trwa ładowanie...

Nigdy im nie ufaj. Osoby spod tych znaków zodiaku są fałszywe

Sprawdzony przyjaciel to skarb nad skarby. Ktoś, kto zawsze nas zrozumie, wspiera w trudnych chwilach i komu możemy powierzyć wszystkiego swoje sekrety… A może jednak nie? Oto trzy znaki zodiaku, wobec których trzeba zachować ostrożność.

Znaki zodiaku, którym lepiej nie ufać.Znaki zodiaku, którym lepiej nie ufać.Źródło: Getty Images, fot: Halfpoint
d2u0885
d2u0885

Budzą zaufanie, chociaż na nie nie zasługują. Jeśli poznają nasze tajemnice, na pewno prędzej czy później wykorzystają je przeciwko nam. Są mistrzami manipulacji, potrafią skutecznie namieszać w głowie – nawet jeśli przyłapiemy ich na nielojalności, próbują nam wmówić, że coś źle zrozumieliśmy. Lepiej nie szukać wiernego przyjaciela wśród tych trzech znaków zodiaku, na pewno zdradzą nasze zaufanie.

Bliźnięta dbają tylko o siebie, przyjaciele to dla nich towar wymienny

Osoby urodzone w tym znaku są egoistami, w ostateczny rozrachunku zawsze postawią swoje dobro na pierwszym miejscu. Poza tym są z natury bardzo atrakcyjne, wesołe i wygadane, w związku z tym cieszą się dużą popularnością w kręgu znajomych. Mają ich tak wielu, że nawet nie zauważą straty jednego czy dwóch… Przecież pojawią się następni chętni, aby błyszczeć w ich towarzystwie. Osoby urodzone w tym znaku nikogo i niczego nie traktują poważnie, nie przywiązują się do osób ani rzeczy. Nie poczuwają się również do winy, jeśli kogoś skrzywdzą. Widać sobie na to zasłużył.

Skorpion sam nikomu nie ufa, więc spodziewa się podobnego podejścia

Skorpiony mają problemy z nawiązywaniem zdrowych relacji z innymi ludźmi, ponieważ są bardzo nieufne. Najbardziej obawiają się tego, że zostaną przez kogoś wykorzystane lub oszukane. Dlatego na wszelki wypadek nikogo nie obdarzają zaufaniem i oczekują tego samego. Wolą luźne znajomości od przyjaźni, która wydaje się im zbyt zobowiązująca. Jeśli ktoś powierzy im sekret, nie czują się w obowiązku go dotrzymać – przecież wyznał go na własne ryzyko. Gdy zdradzenie tajemnicy wyda się Skorpionowi korzystane lub po prostu zabawne, na pewno się przed tym nie zawaha.

Ryby zawsze mają dobre intencje, które źle się kończą

Przedstawiciele tego znaku zodiaku z reguły nie próbują świadomie kogoś skrzywdzić, ale częściej niż inni podejmują złe decyzje. Nie potrafią wyczuć sytuacji, nie radzą sobie też z oceną ludzkich charakterów. Jako osoby wysoko wrażliwe chcą koniecznie wszystkich zadowolić, a to przecież niemożliwe. Miotają się więc, nieświadomie wplątując się w intrygi lub kłamiąc. Nawet jeśli mają najlepsze intencje, kłamstwo pozostaje kłamstwem, a raz zawiedzione zaufanie trudno odzyskać. Dlatego Ryby uchodzą za istoty chwiejne, kapryśne i zmienne, a kogoś o podobnych cechach trudno obdarzyć zaufaniem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

d2u0885
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u0885