Najgorsi mężowie wśród znaków zodiaku. Za nich nie warto wychodzić za mąż

Najgorsi mężowie wśród znaków zodiaku. Za nich nie warto wychodzić za mąż

Najgorsi mężowie wśród znaków zodiaku
Najgorsi mężowie wśród znaków zodiaku
Źródło zdjęć: © Adobe Stock
06.04.2023 15:49

Poszukiwania idealnego partnera to długa i żmudna droga przez mękę. Komu można zaufać i oddać serce, a kogo lepiej unikać? Warto słuchać nie tylko głosu intuicji, ale również… gwiazd, które najlepiej podpowiedzą, z kim najlepiej związać swoją przyszłość.

Nie każdy mężczyzna nadaje się na męża. Nawet jeśli z pozoru wydaje się ideałem, zawsze może skrywać jakąś mroczną tajemnicę. Na szczęście nie trzeba polegać tylko na własnej ocenie. Z pomocą jak zawsze przychodzi astrologia. Oto trzy znaki zodiaku, których przedstawiciele rokują zdecydowanie najgorzej. Jeśli chcesz wśród nich wybrać partnera na resztę życia, poważnie się zastanów.

Byk jest nie tylko uparty, ale i wybredny. Niełatwo go złapać!

Mężczyźni urodzeni w tym znaku zodiaku to pracoholicy. Nie potrafią postawić partnerki na pierwszym miejscu, bo zawsze jest coś ważniejszego: praca, rozwój, zainteresowania. Mają mnóstwo obowiązków i spraw do załatwienia (często zmyślonych), wśród których miłość łatwo może zginąć – z tej prostej przyczyny, że nie znajduje się aż tak wysoko na liście priorytetów Byka. Kobieta u jego boku jest tylko dodatkiem, jak kwiatek do kożucha.

Poza tym ktoś musi gotować i sprzątać, podczas gdy on zajmuje się o wiele ważniejszymi sprawami. Warto też podkreślić, że Byk jest najbardziej upartym spośród wszystkich znaków zodiaku. To znaczy, że wszystko musi być dokładnie tak, jak on chce. Nie ma dyskusji, nie ma kompromisów. Zawsze postawi na swoim, choćby miał wcześniej wyjść z siebie.

Osoby urodzone w znaku Byka nie są co prawda agresywne, więc nie wyrażają niezadowolenia krzykiem, ale… obrażają się jak mało kto. Zapamiętują sobie każdy afront i długo żywią urazę. Na koniec trzeba zauważyć, że Byka bardzo trudno zaciągnąć do ołtarza. Zwykle ma w głowie ideał doskonałej partnerki, któremu nie sposób sprostać. A ponieważ Byk jest uparty jak… Byk, nie zadowoli się żadnym zmiennikiem.

Panna to kapryśny partner... Do tego potrafi zanudzić na śmierć

Niewiele jest kobiet, które wytrzymają z mężczyzną urodzonym w znaku Panny. Na tle zodiaku wyróżnia się humorami. Jest kapryśny i łatwo zmienia zdanie… Albo wręcz przeciwnie: nie potrafi podjąć decyzji, ponieważ wpada w błędne koło dogłębnego analizowania każdego problemu. Próba podjęcia dyskusji z kimś takim to koszmar. Pan-Panna będzie czepiał się każdego słowa, rozkładał każdy argument na czynniki pierwsze i uparcie odwracał kota ogonem.

Osoby urodzone w tym znaku to również perfekcjoniści. Pedanci, którzy dbają o porządek i tego samego wymagają od bliskich. Każdy przedmiot w ich domu ma dokładnie wyznaczone miejsce, a przesunięcie go choćby o milimetr kończy się awanturą. To jednak nie koniec problemów, ponieważ mężczyźni urodzeni w znaku Panny są również nieśmiali. Nawet jeśli zainteresują się kobietą, mają problem z wyrażeniem uczuć. Trzeba się wysilić, aby zdobyć ich serca, i przy okazji nie spłoszyć, bo łatwo się zniechęcają.

Obce są im nagłe porywy namiętności, szaleństwa czy spontaniczność w okazywaniu uczuć. Wszystko mają dokładnie wykalkulowane. Spokojni, powolni, konkretni – mówiąc wprost: mężczyźni pochodzący spod znaku Panny w codziennym życiu są po prostu nudni!

Koziorożec zamyka się w sobie. Nie dopuści cię do swojego świata

Koziorożec to jeden z najbardziej tajemniczych znaków zodiaku… i jednocześnie bardzo trudny partner. Z pozoru może wydawać się ideałem. Koziorożec jest mężczyzną poważnym, dojrzałym, często bardzo pracowitym, więc także dobrze sytuowanym. Powodzenie materialne jest dla niego niezwykle istotne, dlatego lubi otaczać się luksusowymi przedmiotami, które obrazują jego status społeczny.

Jednak każda kobieta, którą skuszą te pozory, szybko się rozczaruje. Fakt, że Koziorożec lubi mieć, nie oznacza jeszcze, że chętnie podzieli się tym, co ma. Wręcz przeciwnie: to znak, który wyróżnia się oszczędnością czy wręcz chytrością. Ciężko pracował na swój sukces, więc zazdrośnie strzeże jego owoców.

Mężczyzna spod tego znaku to również urodzony samotnik. Dobrze się czuje we własnym towarzystwie i lubi spędzać czas samotnie, takie też wybiera zainteresowania: jednoosobowe. Jest bardzo skupiony na sobie, ma problemy z nawiązywaniem kontaktów (głównie dlatego, że inni ludzie go nie interesują) i nie potrafi się odnaleźć w grupie – najczęściej stoi gdzieś z boku sztywny i obrażony. Żaden inny znak zodiaku nie potrafi tak uparcie i tak długo milczeć. "Ciche dni" u urażonego Koziorożce mogą ciągnąć się miesiącami.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!