Trwa ładowanie...

Nowa broń przeciw wszędobylskim paparazzi

Nie tylko wysokie ogrodzenia, osobiści ochraniarze i rozległe ogrody będą teraz chronić celebrytów przed niepożądanymi zdjęciami. Ci celebryci, którzy zdecydują, że także w miejscach publicznych i na czerwonym dywanie nie chcą być fotografowani, mogą założyć ubrania zaprojektowane przez Chrisa Holmesa.

Share
Nowa broń przeciw wszędobylskim paparazzi
Źródło: betabrand.com
d1mtlbw

Nie tylko wysokie ogrodzenia, osobiści ochroniarze i rozległe ogrody będą teraz chronić celebrytów przed niepożądanymi zdjęciami. Te gwiazdy, którzy zdecydują, że także w miejscach publicznych i na czerwonym dywanie nie chcą być fotografowane, mogą założyć ubrania zaprojektowane przez Chrisa Holmesa.

Oryginalny pomysł na odblaskowe ubrania należy do... muzyka. Holmes na co dzień pracuje jako DJ, i to nie byle jaki, bo od lat towarzyszy w trasach koncertowych Paula McCartneya i jest autorem znanych remiksów byłego Beatlesa.

(fot. betabrand.com)
Źródło: (fot. betabrand.com)

"Kilka razy założyłem na ważną imprezę odblaskowe, jaskrawe ciuchy. Niektóre zdjęcia nie wyszły albo wyglądały nienaturalnie, ponieważ światło flesza odbija się od materiału. Tak wpadłem na pomysł z kolekcją ubrań przeciw paparazzi" - napisał Holmes na stronie Betabrand Think Tank, na której można zamówić marynarkę czy szal z ukrytym przeznaczeniem.

d1mtlbw

Czas pokaże, czy celebryci także stwierdzą, że kolekcja Betabrand to coś dla nich. Mamy co do tego pewne wątpliwości. W końcu większość gwiazd pragnie, aby fotoreporterzy skupiali się na ich osobie po godzinach przygotowań do wystąpienia na czerwonym dywanie.

(fot. betabrand.com)
Źródło: (fot. betabrand.com)

(mtr), WP Kobieta

d1mtlbw
d1mtlbw

Podziel się opinią

Share
d1mtlbw
d1mtlbw