Trwa ładowanie...
d2fx3ey

Nowa broń przeciw wszędobylskim paparazzi

Nie tylko wysokie ogrodzenia, osobiści ochraniarze i rozległe ogrody będą teraz chronić celebrytów przed niepożądanymi zdjęciami. Ci celebryci, którzy zdecydują, że także w miejscach publicznych i na czerwonym dywanie nie chcą być fotografowani, mogą założyć ubrania zaprojektowane przez Chrisa Holmesa.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nowa broń przeciw wszędobylskim paparazzi
(betabrand.com)
d2fx3ey

Nie tylko wysokie ogrodzenia, osobiści ochroniarze i rozległe ogrody będą teraz chronić celebrytów przed niepożądanymi zdjęciami. Te gwiazdy, którzy zdecydują, że także w miejscach publicznych i na czerwonym dywanie nie chcą być fotografowane, mogą założyć ubrania zaprojektowane przez Chrisa Holmesa.

Oryginalny pomysł na odblaskowe ubrania należy do... muzyka. Holmes na co dzień pracuje jako DJ, i to nie byle jaki, bo od lat towarzyszy w trasach koncertowych Paula McCartneya i jest autorem znanych remiksów byłego Beatlesa.

(fot. betabrand.com)
Podziel się

"Kilka razy założyłem na ważną imprezę odblaskowe, jaskrawe ciuchy. Niektóre zdjęcia nie wyszły albo wyglądały nienaturalnie, ponieważ światło flesza odbija się od materiału. Tak wpadłem na pomysł z kolekcją ubrań przeciw paparazzi" - napisał Holmes na stronie Betabrand Think Tank, na której można zamówić marynarkę czy szal z ukrytym przeznaczeniem.

d2fx3ey

Czas pokaże, czy celebryci także stwierdzą, że kolekcja Betabrand to coś dla nich. Mamy co do tego pewne wątpliwości. W końcu większość gwiazd pragnie, aby fotoreporterzy skupiali się na ich osobie po godzinach przygotowań do wystąpienia na czerwonym dywanie.

(fot. betabrand.com)
Podziel się

(mtr), WP Kobieta

POLECAMY:

* 6 oznak, że pijesz za dużo alkoholu*

d2fx3ey

* 33. urodziny Kate Middleton*

<a href=" http://kobieta.wp.pl/gwiazdy-ktore-lubia-rozbierane-sesje-5983143983161985g onclick="javascript_:window.open(this.href);return false;">* Gwiazdy, które lubią rozbierane sesje*

Wyprzedaż marynarek i żakietów damskich. Zobacz najlepsze oferty!

d2fx3ey

Podziel się opinią

Share

d2fx3ey

d2fx3ey