FitnessNowa pasja i cała masa frajdy. Sportowe gadżety dla lepszej formy i samopoczucia

Nowa pasja i cała masa frajdy. Sportowe gadżety dla lepszej formy i samopoczucia

Nowa pasja i cała masa frajdy. Sportowe gadżety dla lepszej formy i samopoczucia
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com
22.05.2018 10:17, aktualizacja: 22.05.2018 13:03

Przygotowaliśmy kilka szybkich propozycji na nową aktywność fizyczną. Jeśli perspektywa rewolucji w diecie i stylu życia jest dla ciebie lekko przerażająca, postaw na proste sporty, które sprawią ci mnóstwo radości.

Kobiece ciężarki

Hantle i kettle to prosty sposób na wykonywanie w domu prostych ćwiczeń z obciążeniem. Aby uniknąć ryzyka urazu, zacznij od lżejszych, a potem stopniowo możesz zwiększać ciężar.

Powrót do dzieciństwa

Aktywności z dzieciństwa mogą cieszyć też dorosłe osoby. Skakanka, wrotki lub badminton poprawią kondycję i dzięki nim możemy spędzić czas aktywnie i z rodziną.

Ciekawe gadżety, które umilą uprawianie sportu

Proste przyrządy do ćwiczeń to obecnie kompaktowe i niedrogie urządzenia. Mały stepper świetnie kształtuje dolne partie ciała, a zmieści się pod łóżkiem i nie zajmie dużo miejsca.

Jednym z najprostszych sportów jest chodzenie i bieganie. Kijki trekkingowe lub kijki do nordic walkingu kupimy w dobrej cenie i wykorzystamy np. na spacerze w lesie.

Sport na okrągło

Niedrogi gadżet do fajnej aktywności to piłki rehabilitacyjne, które kupimy za mniej niż 30 zł. Są przydatne np. w ćwiczeniach wyszczuplających biodra i pośladki.