Trwa ładowanie...
de2pdgb
Informacja prasowa
Ludzie

Nowa płyta zespołu Bajm

Właśnie odbyła się premiera najnowszej płyty zespołu Bajm „Live - Akustycznie” (Fonografika). To wyjątkowe wydawnictwo w karierze zespołu.
Share
Nowa płyta zespołu Bajm
Źródło: Materiały prasowe
de2pdgb

Właśnie odbyła się premiera najnowszej płyty zespołu Bajm „Live - Akustycznie” (Fonografika). To wyjątkowe wydawnictwo w karierze zespołu. Po raz pierwszy fani otrzymają koncertowe DVD w pakiecie z płytą CD. Koncert zarejestrowany na DVD odbył się we wrześniu tego roku w studiu TVP Lublin.

Miał wyjątkowy charakter, niecodzienny dla zespołu, który zazwyczaj przyciąga tysiące ludzi na koncertach halowych i plenerowych. Tym razem Bajm zdecydował się na bardzo kameralne wydarzenie, dla nieco ponad 200 osób. Wśród gości znaleźli się rodzina i przyjaciele zespołu.
Artyści zaprezentowali swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Wśród nich zabrzmiały między innymi „Piechotą do lata”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Lola, Lola” i inne.

Fragmenty koncertu z płyty DVD można zobaczyć tutaj:

\ Oprócz płyty DVD, fani otrzymają płytę audio, na której zarejestrowano największe przeboje z trasy koncertowej zespołu. Płyta doskonale oddaje niesamowitą atmosferę i emocje, jakie towarzyszą koncertom na żywo jednego z najpopularniejszych polskich zespołów.

de2pdgb

Podziel się opinią

Share
de2pdgb
de2pdgb