Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
01-10-2015 11:11

Nowa płyta zespołu Bajm

Właśnie odbyła się premiera najnowszej płyty zespołu Bajm „Live - Akustycznie” (Fonografika).
To wyjątkowe wydawnictwo w karierze zespołu.

Nowa płyta zespołu BajmŹródło: Materiały prasowe
d1s5jhx
d1s5jhx

Właśnie odbyła się premiera najnowszej płyty zespołu Bajm „Live - Akustycznie” (Fonografika). To wyjątkowe wydawnictwo w karierze zespołu. Po raz pierwszy fani otrzymają koncertowe DVD w pakiecie z płytą CD. Koncert zarejestrowany na DVD odbył się we wrześniu tego roku w studiu TVP Lublin.

Miał wyjątkowy charakter, niecodzienny dla zespołu, który zazwyczaj przyciąga tysiące ludzi na koncertach halowych i plenerowych. Tym razem Bajm zdecydował się na bardzo kameralne wydarzenie, dla nieco ponad 200 osób. Wśród gości znaleźli się rodzina i przyjaciele zespołu.
Artyści zaprezentowali swoje największe przeboje w nowych, akustycznych aranżacjach. Wśród nich zabrzmiały między innymi „Piechotą do lata”, „Dwa serca, dwa smutki”, „Lola, Lola” i inne.

Fragmenty koncertu z płyty DVD można zobaczyć tutaj:

\ Oprócz płyty DVD, fani otrzymają płytę audio, na której zarejestrowano największe przeboje z trasy koncertowej zespołu. Płyta doskonale oddaje niesamowitą atmosferę i emocje, jakie towarzyszą koncertom na żywo jednego z najpopularniejszych polskich zespołów.

d1s5jhx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1s5jhx