Trwa ładowanie...

Nowa seria jesiennych lakierów do paznokci

Od września w salonach manicure dostępna jest najnowsza jesienna kolekcja odcieni lakierów do paznokci essie. W tym sezonie marka postanowiła oddać miękkie tkaniny i wspaniałe sploty jesiennych wybiegów mody w płynnej formie, by zaoferować sześć nowych odcieni, które uwodzą swym dotykiem i promienieją idealnie skrojonym ciepłem, niczym femme fatale.

Share
Nowa seria jesiennych lakierów do paznokci
Źródło: Materiały prasowe
d3579ox

Od września w drogeriach i salonach manicure dostępna jest najnowsza jesienna kolekcja odcieni lakierów do paznokci essie. W tym sezonie marka postanowiła oddać miękkie tkaniny i wspaniałe sploty jesiennych wybiegów mody w płynnej formie, by zaoferować sześć nowych odcieni, które uwodzą swym dotykiem i promienieją idealnie skrojonym ciepłem, niczym femme fatale.

Żyjemy w świecie materialnym, pełnym zmysłowej, eleganckiej rozkoszy. Jesień to idealny moment, by zanurzyć się w tym, co przytulne, i podkreślić to, co szykowne. Bogate flanele, majestatyczne sploty usiane akcentami koronki i elementami jedwabnego diagonalu tworzą luksusową paletę faktur, której ciężko się oprzeć.

(fot. Materiały prasowe)
Źródło: (fot. Materiały prasowe)

„Uwiodła mnie idea stworzenia lakieru, który przypominałby przysłowiowy sweter chłopaka – a w tym przypadku raczej pożyczony od niego blezer” – komentuje założycielka marki i dyrektor kreatywna Essie Weingarten. „Niełatwo jednak dopracować lakier do paznokci, który tworzyłby atmosferę ciepła i puszystości” – dodaje. „Kiedy jednak się to uda, naprawdę czujemy się, jakbyśmy właśnie włożyły ulubiony sweter”.

d3579ox

Podziel się opinią

Share
d3579ox
d3579ox