Blisko ludziNowe dokumenty z procesu Johnny'ego Deppa przeciwko Amber Heard zostały ujawnione. Gwiazdy odwracają się od aktora

Nowe dokumenty z procesu Johnny'ego Deppa przeciwko Amber Heard zostały ujawnione. Gwiazdy odwracają się od aktora

Proces cywilny Deppa i Heard trwał sześć tygodni
Proces cywilny Deppa i Heard trwał sześć tygodni

11.08.2022 12:13, aktual.: 12.08.2022 22:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

To był jeden z najgłośniejszych procesów w świecie showbiznesu. Sprawa ciągnęła się tygodniami. 1 czerwca wreszcie zapadł wyrok. Johnny Depp ma otrzymać 15 milionów dolarów odszkodowania od byłej małżonki - Amber Heard. Jednak po ujawnieniu ponad 6000 stron dokumentów sądowych, niektóre gwiazdy zmieniły pogląd na wygraną Deppa w sądzie.

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy kilkunastu celebrytów "odlajkowało" post aktora, w którym ogłosił wygraną w procesie. Ta lista obejmuje między innymi Bellę Hadid, Halle Bailey, Amandę Knox. Jaki jest tego powód?

Niedawno ujawniono ponad 6000 stron dokumentów sądowych, dostarczając wielu nieprzyjemnych informacji o Johnny'm Deppie.

Nowe fakty w sprawie Deppa i Heard

Największe amerykańskie serwisy, takie jak "Daily Mail", "Variety" oraz "Entertainment Weekly" ujawniają, co znalazło się w upublicznionych dokumentach. Wskazano dowody i zeznania, których sąd nie dopuścił do procesu albo nie zaakceptował pomimo protestów jednej ze stron.

W niezapieczętowanych dokumentach znajdowały się m.in. wiadomości tekstowe od ówczesnego asystenta Deppa, dotyczące zdarzenia, w którym aktor rzekomo "kopnął" Amber Heard podczas lotu. Ujawniono również pomysł zespołu prawnego Deppa, który chciał wplątać Heard w tragiczną śmierć przyjaciela oraz przede wszystkim prywatne zdjęcia celebrytki.

Nagie zdjęcia Amber Heard miały wpłynąć na wyrok

Zespół współpracujący z aktorem ponoć chciał pokazać nagie zdjęcia Amber Heard i w ten sposób zdyskredytować jej oskarżenia. Adwokaci aktorki zaprotestowali, dowodząc, że prawnicy aktora chcą fałszywie przedstawić aktorkę jako "dziewczynę do towarzystwa". Jego reprezentanci w kolejnym wniosku odbili piłeczkę, tłumacząc, że na nagich zdjęciach widać wyraźnie, że aktorka nie ma żadnych obrażeń. Heard i jej prawnicy podważają również autentyczność zdjęć i nagrań przedstawionych przez prawników Deppa.

Mimo zamkniętej sprawy, proces wciąż jest na ustach wielu osób. Czy informacje zawarte w dokumentach sądowych znacząco zmienią zdanie opinii publicznej na temat Deppa i Heard? Na to pytanie nie znamy jeszcze odpowiedzi.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (55)