Trwa ładowanie...
d12j41l
d12j41l

Obcasy do wymiany, czyli buty Tanya Heath

Ile razy po wyjściu z domu zdałyście sobie sprawę, że wasze obcasy są ciut za wysokie i czeka was powrót na boso? Czy przed wyjazdem na wakacje miałyście wielki problem, które buty warto zabrać ze sobą? Tanya Heath wychodzi naprzeciw potrzebom współczesnych kobiet i prezentuje buty z wymiennymi obcasami!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d12j41l

Projektantka podkreśla, że jej pomysł jest ukłonem w stronę młodych i nowoczesnych kobiet. Wykorzystała swoją wiedzę z zakresu technologii i mody, tworząc buty idealne, dzięki którym chodzenie w szpilkach nie będzie już tak bolesne jak kiedyś. Aby zmienić obcas wystarczy nacisnąć czarny guziczek we wnętrzu buta i go po prostu wyciągnąć. Podobnie jest z instalacją. Należy wsunąć obcas w odpowiednie miejsce, a kliknięcie zatrzasku utwierdzi nas, że wszystko przebiegło pomyślnie.

Na kolekcję obuwia Tanyi Heath składa się 20 różnych rodzajów butów – od lakierowanych czółenek, sandałków, jesiennych botków po kozaki. Co więcej, do dyspozycji jest ponad 220 sztuk różnorodnych pod względem wielkości, kształtu, grubości czy koloru obcasów. Ceny wahają się od 360 do 460 euro za buty i od 30 euro za obcasy. Jest to dobra alternatywa dla zakupu kolejnej pary. Wystarczy zmienić tylko obcas, aby buty zyskały nowy charakter.

Joanna Piecyk
Studentka filologii polskiej. W wolnych chwilach oddająca się bieganiu, sztukom walki i literaturze, najczęściej związaną z modą.

d12j41l

Podziel się opinią

Share

d12j41l

d12j41l